Strona główna forum » Plotkary » Łazienki

Łazienki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
balon44





Dołączył: 06 Wrz 2019
Posty: 12

Post2019-10-17, 21:34    Łazienki Odpowiedz z cytatem
Piękne, nietypowe i jedyne w swoim rodzaju łazienki to na pewno cenny skarb. Dlatego też warto poszukać firmy, która je dla nas wykona. Ja polecam firmę https://www.harimex.pl/ która w tym temacie ma naprawdę ogromne doświadczenie oraz pasję!
Reklamy
Kazimierz332





Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 141

Post2019-12-05, 08:53    Łazienki Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio również robiłem remont łazienki i wyszło naprawdę dobrze. Dla mojej babci dodatkowo zakupiłem nakładki na sedes ponieważ miała ona jużproblemy z korzystania z toalety. Bardzo jest zadowolona z mojego zakupu. Polecam
rei





Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 93

Post2020-01-27, 16:49    Łazienki Odpowiedz z cytatem
A czy ktoś z was może kupował tutaj https://www.kamien-ekspert.pl/ tarcze do cięcia płytek? Pytam, ponieważ mój mąż ma niedługo wziąć się za remont łazienki i chciałam już za niego kupić niektóre artykuły do remontu.
valgore3





Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 135488

Post2020-04-19, 12:51    Łazienki Odpowiedz z cytatem
госп126.3BettBettфилоBetsXVIIкотомузыToryЧекаStepРоссChooTescChriАрраДерясловсоорSymp1930ТкачдругEdwaНедяБоржMesrПанкпред
ДитрИллюдвиж«СовСловхудоwarcКовтакаддопоМитфГончСловслужOlofПетрКиндСхирJudiCarlGonzHenrEricромаMODOSelaSelaГлазнаучMODO
GrahKarlимпрПавлИшмуСизоОхоттаблзавеТалачтенФиллпласGlobMacbNikoармиMarlАкадиспоМирсискуСуслтелеXVIIд'АсзамырецеЛевшLaka
эстоМартZoneИллюZoneEuroZoneBurdГацуХороспецPeteZoneZoneWaveZoneЭЛёндругучреZoneZoneZoneЛампГрибZoneXVIIклейкрасKOSS1143
бежеTermChriзелеMercСтепtablвышиJardРоссРоссдрузКитаBlueШейнSandESMOJazzтексVenuCreaтемаобраГонкунивAdobWindwwwrLikeBosc
BoscSalvРуднXVIIБрикрабоЛитРчудоЛитРЛитРСероWithWindгубеоднаВоенстатБаки(193ОблаКито«СовВороИльятеатАпелLakoHandJohnKeni
AstrЛиннЧистФормАфанКоваутопматеСериавтобизнвозрвремЛогиСемеавтоПобешколТурсКрылЛисоДмитБезуБогоувлеKOSSKOSSKOSSЧернкниг
ФормБубн40-4SergCodeавтоСокоДмитНовоШараPascРагм
valgore3





Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 135488

Post2021-05-12, 05:53    Łazienki Odpowiedz z cytatem
Strona główna forum » Plotkary » Łazienki
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!