Strona główna forum » Plotkary » Buty Buty Buty!

Buty Buty Buty!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny
Autor Wiadomość
Ameliaa

Honda
Accord

Miasto: Kartuzy

Post2010-10-20, 19:53    Buty Buty Buty! Odpowiedz z cytatem
Kochane czy macie jakieś porady odnośnie chodzenia na szpilkach? W mojej szafie stoi kilkanaście par ale kupuje je tylko bo podobają mi sie... nie za bardzo radzę sobie z chodzeniem Sad
Reklamy
Astarte

Ford
Focus

Miasto: Radom

Post2010-10-20, 20:18    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
Ja obcasów używam jedynie na weselach. Poza nimi są jak dla mnie za mało wygodne i mobilne.

Jednak potwierdzam... noga wygląda w nich zajebiście Very Happy.
KasiaKatarzyna

Miasto: Gdańsk

Post2010-10-21, 07:20    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
Ja też sama chciałabym to wiedzieć Smile o ile w domu i jego okolicach jest ok to jak wyjdę gdzies dalej jest istna tragedia
lejla

Post2010-10-22, 12:57    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
chodzić to pół biedy ale co zrobic kiedy pojawią sie odciski i takie ałałki do krwi Sad
Anahita

Mercedes
C220

Post2010-10-22, 21:08    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
Witam drogie panie gdyż to mój pierwszy post Wink Ja zwykle chodziłam na szpilkach takich ok 6cm ale ostatnio kupiłam sobie na wesele 12 cm Very Happy czyste szaleństwo! Oczywiście najpierw chodziłam po domu żeby jako tako się nauczyć i nie wyglądać jak kaczka Wink Dla tego polecam najpierw ćwiczyć w domu a później wybierać się na miasto. A! I radzę uważać na kratki ściekowe i inne tego typu rzeczy... Smile
KasiaKatarzyna

Post2010-10-25, 08:55    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
taaak ja ostatnio chodziłam i nabawiłam się jakiś odcisków ... ale przyjaciółka która studiuje na akademii medycznej poleciła mi plastry hydrożelowe i faktycznie są niezastąpione! Smile
Anahita

Mercedes
C220

Post2010-10-29, 00:13    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
Ja pierwsze co zrobiłam to kupiłam wkładki żelowe w deichmannie. Kosztują niewiele bo ok 15zl ale muszę powiedzieć, że da się odczuć różnicę. Stopy prawie w ogóle się nie meczą i nie ma problemu z odciskami i tego typu rzeczami. Naprawdę polecam Smile
Astarte

Ford
Focus

Post2010-10-29, 10:34    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
To jest właśnie największy ból chodzenia na szpilkach... strasznie mnie podbicia bolą. Na weselu wytrzymuję max do 1-2 w nocy. Muszę na następne weselicho zaopatrzyć się w takie wkładki.
KasiaKatarzyna

Post2010-10-29, 15:11    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
Te wkładki są dobre, miałam na studniówce takie bodajże 19zł płaciłam za nie ale gdzieś je zgubiłam te 4 lata temu Very Happy
Z podbiciem raczej nie mam problemów a z palcami :/ Ost zakupiłam takie buty jak w załączniku i duże palce cierpią mimo że mam luz Rolling Eyes
Liczę na to że się w końcu rozchodzą

010.JPG
 Opis:  
 Rozmiar:  104.56 KB
 Odsłon:  3510 raz(y)

010.JPG

Astarte

Ford
Focus

Post2010-11-02, 11:26    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
Moja siostra ma podobne buciki... nie narzekała na palce, ale to pewnie zależy od firmy. Fajnie w nich wygląda Smile.
KasiaKatarzyna

Post2010-11-02, 17:06    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
no fajnie fajnie wyglądają Very Happy
w weekend w nich chodziłam i już jest ok Smile chyba się rozchodziły ale zapeszac nie chce ;D
Evik_wawa

Post2010-11-05, 09:15    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
Kasia, obłędne te buty Smile)).
Ja również używam wkładek żelowych, można w nich całą noc przetańczyć i podbicia nie bolą.
Wydaje mi się, że dobrze jest zacząć od stosunkowo niskich szpilek, bo przejście od razu na 10 cm to można naprawdę wyglądać jak kaczka.
Dla mnie największym dramatem jest kostka brukowa i te paskudne kratki w metrze, muszę maksymalnie skupiać się na samym chodzeniu, żeby obcasy były całe.... Ale za to w pracy śmigam na szpilkach w tę i z powrotem Smile.
I od razu przypomniał mi się zwrot mojej koleżanki ze studiów: na obcasach to biodra inaczej pracują, popatrz w lustro jak idziesz: bioderka: wschód-zachód, wschód-zachód Smile.
A zatem zabieram moj "wschód-zachód" i idę po kawkę Smile.
Hope

Toyota
Yaris

Miasto: Kraków

Post2010-11-05, 11:54    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
KasiaKatarzyna napisał:

Z podbiciem raczej nie mam problemów a z palcami :/ Ost zakupiłam takie buty jak w załączniku i duże palce cierpią mimo że mam luz Rolling Eyes
Liczę na to że się w końcu rozchodzą

ja miałam coś w ten deseń na weselu - masakra Razz tak mi się rozciągnęły że musiałam kupować wkładki ale tylko po to żeby mi z nóg nie spadały Razz

mój rekord na wysokich obcasach (choć trochę mniejszycz niż Twoich) to ok 12godz i nie mogłam chodzić Razz
KasiaKatarzyna

Post2010-11-05, 12:49    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
Evik_wawa napisał:
Kasia, obłędne te buty Smile)).
Ja również używam wkładek żelowych, można w nich całą noc przetańczyć i podbicia nie bolą.
Wydaje mi się, że dobrze jest zacząć od stosunkowo niskich szpilek, bo przejście od razu na 10 cm to można naprawdę wyglądać jak kaczka.
Dla mnie największym dramatem jest kostka brukowa i te paskudne kratki w metrze, muszę maksymalnie skupiać się na samym chodzeniu, żeby obcasy były całe.... Ale za to w pracy śmigam na szpilkach w tę i z powrotem Smile.
I od razu przypomniał mi się zwrot mojej koleżanki ze studiów: na obcasach to biodra inaczej pracują, popatrz w lustro jak idziesz: bioderka: wschód-zachód, wschód-zachód Smile.
A zatem zabieram moj "wschód-zachód" i idę po kawkę Smile.

Polecam mój osiedlowy sklepik Very Happy 60zł zapłaciłam Very Happy ogólnie w tym sklepie buty nie przekraczają 100zł Smile)
Dziś w nocy wracałam z imprezy i nie dośc że nogi dają się we znaki to jeszcze ślisko bo deszcz i mega mega krzywe chodniki!! człowiek może sobie nogi połamac!

Ja wczoraj byłam 9h w nich i no to już chyba za dużo Wink chociaż może tańce spotęgowały uczucie bólu Wink
SoRichSoPretty

Post2010-11-05, 18:22    Poradnik chodzenia na szpilkach ? Odpowiedz z cytatem
Szpilki chyba jakiś geniusz wymyślił Smile
Bo po nabraniu wprawy kobieta nie idzie a płynie Wink chód jest zupełnie inny cała sylwetka wyprostowana Smile
Za mna chodzi kilka par Smile ale fundusze! Sad Sad [url] [/url][/url]

fuksja_roze_2.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  115.18 KB
 Odsłon:  3096 raz(y)

fuksja_roze_2.jpg

C016i.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  125.42 KB
 Odsłon:  2948 raz(y)

C016i.jpg

c20bb91e647a79ee.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  70.92 KB
 Odsłon:  2780 raz(y)

c20bb91e647a79ee.jpg

Strona główna forum » Plotkary » Buty Buty Buty!
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!