Strona główna forum » Plotkary » Co wybrać w prezencie komunijnym?

Co wybrać w prezencie komunijnym?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
juare

Post2019-05-07, 08:31    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Szukam pomysłu na fajny prezent komunijny Smile wybieram się w tym roku na jedną komunię ale będzie dwójka dzieci bo to bliźniaki a w sumie bliźniaczki. Macie jakiś fajny pomysł na prezent dla nich?
Reklamy
wojtek48989

Post2019-05-07, 11:32    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Jakbym ja wiedział jaki prezent byłby najlepszy to naprawdę było by bardzo dobrze.Sam zastanawiam się nad prezentem.

Post2019-05-08, 07:28    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Tak samo uważam że prezent powinien być bardzo ładny.

Skoda
Yeti

Miasto: Rzeszów

Post2019-05-09, 13:23    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Mam podobny dylemat. Chyba po prostu dam dziecku pieniądze i jakąś kartkę pamiątkową.
sufrazystkan1

Post2019-05-12, 17:18    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukacie prezentu dla dziecka to znalazłam naprawdę świetną ofertę ze strażakiem Samem, którego wprost uwielbiam: https://www.taniaksiazka.pl/seria/strazak-sam. Kocham ten animowany serial produkcji brytyjskiej <3. Jest cudowny. Dla swojego dziecka zastanawiam się nad wyborem jakichś puzzli. Co myślicie, czy dziewięciolatek da sobie radę z puzzlami w liczbie 100 sztuk? Bardzo lubimy je układać.
kawiorka

Post2019-05-24, 08:51    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Ja kupiłam zegarek na komunie dla dziewczynki a ze sa w fajnej cenie to spokojnie mozesz kupic dwa Smile maja gps wiec to tez wygoda dla rodzica bo na biezaco moze sprawdzic gdzie dzieci sa
marikka

Post2019-05-24, 18:01    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Akurat mamy już komunię za sobą, siostrzenicy kupiłam telefon nowy, chciała porządnego smartfona więc jej zamówiłam. Udało mi sie tanio dostac smartfona w bestcena.pl, szybko wysłali, telefon porządny i to znacznie taniej niż w sklepach
pieknyolek

Post2019-09-16, 08:23    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Ja swojemu chrześniakowi na komunię postanowiłem kupić komputer. Na stronie https://vobis.pl/ znalazłem bardzo szeroką ofertę komputerów Smilehttps://vobis.pl/komputery Serdecznie polecam!
pola16

Post2019-09-16, 10:35    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Może zrób im jeden wspólny prezent, z którego będą mogły razem korzystać? Myślę, że dobrym pomysłem mogłaby być konsola. Jest wiele gier, w które można grać w kilka osób i na pewno udałoby się znaleźć coś, co spodobałoby się dziewczynkom.

ford
ESCAPE

Post2019-09-23, 07:34    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Mój chrześniak idzie w przyszłym roku do komunii. Nie mam pojęcia co mu kupić. Zastanawiam się nad hulajnogą elektryczną. Co o tym myslicie?
barto776

Post2019-10-02, 09:04    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
A może komputer? Jak chcesz niedrogiego i dość dobrego laptopa to polecam komputery oławaTen sklep oferuje nie tylko fajne laptopy, komputery ale także ich serwis. Wszystkie produkty można bez problemy zakupić na raty. Także polecam do nich zajrzeć bo teraz mają wyprzedaż. Moim zdaniem to może być całkiem fajny prezent na komunie.
maciejowka14

Post2019-10-02, 14:41    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Teraz modnym prezentem jest konsola do gier, zarówno dla chłopca i dziewczynki. Fajny pomysł, można założyć kontrolę rodzicielską i kontrolować w co gra nasze dziecko.
motocyklowo

Post2019-10-11, 08:49    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Ja kupiłam swojemu chrześniakowi kask motocyklowy dziecięcy, w jego ulubionym wzorze. Dzieciak ma fioła na punkcie motocykli, a nam zależy na jego bezpieczeństwie. Moja rada to kupić coś związanego z pasją dziecka.
ewa336

Post2019-10-14, 16:50    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Mój syn od swojego Ojca Chrzestnego dostał to o co tak bardzo go prosił. Odkąd skończył 5 lat razem jeździli na wodę i pływali na desce. Teraz jak ma 8 lat otrzymał swoją deskę windsurfingową z żaglem https://easy-surfshop.pl/ga-sails Taką o której marzył od dawna. To na pewno jeszcze bardziej zacieśni między nimi relacje. Ciesze się, że ma zaufanego kumpla do wspólnych wypadów na wodę.
rei

Post2019-11-01, 07:11    Co wybrać w prezencie komunijnym? Odpowiedz z cytatem
Nie mam w tym kierunku doświadczenia, ale z reguły wiem że dają pieniądze i do tego drobny upominek. Więcej będę mogła udzielić się w tym temacie za rok, jak już będę po mojej komunii. A powiedzcie mi przy okazji, bo wybieram właśnie zaproszenia na komunię. Które z tych https://farrowdesign.pl są najładniejsze?
Strona główna forum » Plotkary » Co wybrać w prezencie komunijnym?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl