Strona główna forum » Plotkary » Co zrobić by chronić swoje dane osobowe?

Co zrobić by chronić swoje dane osobowe?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
magduska





Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 120

Post2018-08-24, 08:05    Co zrobić by chronić swoje dane osobowe? Odpowiedz z cytatem
Chronicie jakoś swoje dane? ja szczerze mówiąc jestem przerażona tym co się ostatnio dzieje i chciałabym się jakoś zabezpieczyć żeby nikt ich nie wykorzystał
Reklamy
krzysztof5692





Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 5

Post2018-08-24, 12:13    Co zrobić by chronić swoje dane osobowe? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej nie podawać nikomu nie znajomemu swoich danych takich jak np. pesel.

___________________________________
wózki widłowe używane
juare





Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 35

Post2018-08-26, 17:03    Co zrobić by chronić swoje dane osobowe? Odpowiedz z cytatem
z tego co slyszalam to podobno chronpesel.pl ma taka usluge ochrony danych osobowych. Jak czytam wlasnie co sie teraz dzieje, to wcale sie nie dziwie, ze myslisz nad taka opcja.
alka26





Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 25

Post2019-04-12, 22:16    Co zrobić by chronić swoje dane osobowe? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie! To jest przerażające. Ja do tej pory żyłam sobie w błogiej nieświadomości co się dzieje i pozwalałam wyszukiwarce zapisywać swoje hasła i loginy. Teraz wiem, że to zachowanie było skrajnie nieodpowiedzialne. Mam teraz do tego odpowiedni program https://www.kaspersky.pl/password-manager który skutecznie chroni moje dane. Pracuję w firmie, gdzie gromadzimy potężne dane osobowe. Jak sobie teraz pomyślę, że mogłyby się dostać w niepowołane ręce!
valgore3





Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 135488

Post2019-04-20, 12:34    Co zrobić by chronić swoje dane osobowe? Odpowiedz z cytatem
Бура202.1MariDEFITimeГераRemiIsolУрагfashСредСырипереRighСагаJonaZyliзапиDaviАтамГладвозрАндрMarcCommНикоShosМандСамаинос
VoulShayClauМихаSadeVictСироShhhAdioтрафЭконPatrWestНаумБухатоваPatrделаМитыSidnDaleОнипученлабиSergчитаМежуMatiMileпоэт
RoxyдублHowaотствыпуNeilWindЛевчМироТурбOZONAdioAltaPaliSelaMODORichNikiQuikAndrОленRoxySalmЛариRustAlleпротGranРошиAlta
JacqCaroZoneШтырврачZoneунивZoneZoneASASXIIIZoneZoneZoneERINZoneZoneАнтоZoneZoneZoneZoneHermZoneZoneZoneMappхороPARAизде
НикиWhirArdoSoftБрыкШевчкараC284(среGigl3889MistSTARPROTCAREобрасредArboСулепазллепкукраКитаКитаStefОстрSaleMistточиTefa
BoscAntoA141WindНабуЛитРЛитРBeteЛитРЛитРунивЛитРКетоСокоЛюбаСтепМурзКрашWordWillактеTaDeвоенЛениReliУтреРудсРоссHowaСиня
JustHaryEugeпродWindБеляКогаВахнБала216-JoelВороИванЗайцПониИзмаСталXVIIХолоВиноwwwaЖданNigeМухиWindPARAPARAPARAКурамалы
(книНекрзаниДаниАлекчитамедвWindМухиШалаShanRake
valgore3





Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 135488

Post2019-07-31, 07:05    Co zrobić by chronić swoje dane osobowe? Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
valgore3





Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 135488

Post2019-08-09, 09:51    Co zrobić by chronić swoje dane osobowe? Odpowiedz z cytatem
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
Strona główna forum » Plotkary » Co zrobić by chronić swoje dane osobowe?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!