Strona główna forum » Plotkary » Gdzie do chirurga w Krakowie?

Gdzie do chirurga w Krakowie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
dadanet55





Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 23

Post2019-05-29, 20:51    Gdzie do chirurga w Krakowie? Odpowiedz z cytatem
Chciałam się was zapytać dziewczyny czy orientujecie sie gdzie przyjmuje jakiś dobry i doświadczony chirurg kraków? Jeśli znacie takie miejsce i takiego lekarza, którego możecie mi polecic bedę wam bardzo wdzięczna za pomoc
Reklamy
alka26





Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 25

Post2019-06-24, 02:04    Gdzie do chirurga w Krakowie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli Ci się nie spieszy, to zapraszam do mnie. Za dwa miesiące otwieram prywatną lecznicę. Specjalizuję się w chirurgii oka szczególnie jaskra oraz zaćma. Do diagnozy zakupiłam profesjonalny oftalmoskop https://www.mdt.pl/oftalmoskop-professional- Dzięki temu wziernikowi możemy badać nawet bardzo trudne przypadki.
Ileana





Dołączył: 07 Wrz 2019
Posty: 1

Post2019-09-07, 10:21    Gdzie do chirurga w Krakowie? Odpowiedz z cytatem
Chirurga to nie wiem gdzie można dobrego znaleźć w Krakowie natomiast jeżeli chodzi o lekarza medycyny estetycznej świetny jest w https://neonia.com.pl/
barto776





Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 288

Post2019-11-08, 18:14    Gdzie do chirurga w Krakowie? Odpowiedz z cytatem
Ja mogę polecić Ci placówkę FMC Łódż, tam pracuje bardzo dużo dobrych lekarzy. Znam wielu osobiście. Sama chodzę do robert pietruszyński Także polecam gdyby cos
Sylwia34





Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 80

Post2019-11-11, 19:32    Gdzie do chirurga w Krakowie? Odpowiedz z cytatem
Dzięki za wszystkie przydatne namiary. Zawsze warto wiedzieć, gdzie w razie czego się udać, a my od dawna już nie korzystamy z NFZ a wyłącznie z usług prywatnych placówek.
valgore3





Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 135488

Post2020-10-14, 16:33    Gdzie do chirurga w Krakowie? Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2020-11-23, 11:13    Gdzie do chirurga w Krakowie? Odpowiedz z cytatem
Widzę, że nie tyko ja mam problemy związane ze znalezieniem dobrego specjalisty. A jak już kogoś się znajdzie to są do niego tak długie terminy, że nie możemy sobie pozwolić na tak długie oczekiwanie. A że akurat ja poszukuję dobrego neurologa i dzięki tej stronie https://lekarzebezkolejki.pl/neurolog/tarnow udało mi się znaleźć bardzo dobrego specjalistę do którego to już się umówiłam
Strona główna forum » Plotkary » Gdzie do chirurga w Krakowie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!