Strona główna forum » Plotkary » Gdzie kupić samochód?

Gdzie kupić samochód?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
matemot5

Post2018-07-09, 22:17    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam sie nad zakupem nowego samochodu, oczywiście może być tez używany i zastanawiam się gdzie w Warszawie powinnam się rozglądać. Znalazłam salon HondaPlaza, który z tego co widzę, ma bardzo ciekawą ofertę. Myślicie, że warto się tam szerzej rozejrzeć?
Reklamy
magduska

Post2018-07-15, 10:13    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
Mi się bardzo podobają mazdy, a w częstochowie jest świetny salon Klimczak - oni mają pracowników którzy na prawdę na tych autach się znają i potrafią doradzić
Ela98

Post2018-07-16, 10:44    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej, jeżeli jesteś za wyborem japońskiej motoryzacji to HondaPlaza jest jednym z największych salonów, gdzie możesz znaleźć zarówno nowe jak i używane modele w przystępnych cenach i bardzo dobrych warunkach. Często te kilkuletnie mają jeszcze przedłużoną gwarancję dzięki programowi Honda Quality Plus.
alka26

Post2019-04-11, 02:48    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
Nowych samochodów nie opłaca się kupować. Ja przeważnie nabywam kilkulatki przez parę lat nimi pojeżdżę i sprzedaję. Teraz mam bardzo zadbanego Nissana, którego przed zakupem sprawdził mi serwis Nissan http://nissan.dyszkiewicz.pl/ Zawsze używane auta warto dać na przegląd. Trzeba mieć ograniczone zaufanie do sprzedającego.
Sylwia34

Post2019-09-10, 21:43    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
Zasada ograniczonego zaufania obowiązuje wobec wszystkich, a względem handlarzy używanymi samochodami szczególnie Very Happy
MotoMama

Post2019-10-27, 11:36    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
Jeśli kupować samochody używane to tylko w takich salonach jak http://www.pewnyautomobil.pl/ w Zabrzu. To jest salon autoryzowany Toyoty ale prowadzą także sprzedaż odpowiednio sprawdzonych aut używanych. Docenianych marek - Fiat, Opel, Renault, Kia. Zobaczcie sobie koniecznie jakie auta mają obecnie wystawione na sprzedaż. Na pewno są dokładnie sprawdzone pod kątem stanu technicznego, można na zakupiony samochód w tym miejscu uzyskać nawet roczną gwarancję. A zakupić na kredyt bądź wziąć w leasing. Mają teraz 7-osobowy Renault Grand Scenic z 2017 roku w cenie 49600 zł. Bardzo dobra okazja.
barto776

Post2019-11-11, 12:30    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
Polecam stację kontroli pojazdów, poza badania technicznie oferują możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem. Na ścieżce diagnostycznej sprawdzają stan zawieszenia auta, sprawność hamulców, amortyzatorów oraz szczelność silnika. Polecam, mają dogodne terminy.
KaroKaro28

Post2019-11-15, 13:33    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
a zrobiłaś już sobie badania kierowców warszawa ?
Bolia

Post2019-11-17, 23:24    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
Może w komisie? Tylko warto wziąć kogoś, kto się zna.
rei

Post2019-11-25, 18:30    Gdzie kupić samochód? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej sobie przejrzeć motoryzacja ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych i tam na pewno znajdziecie dla siebie jakiś fajny samochód. W komisie wiecie jak jest... A tutaj możecie i wynegocjować lepszą cenę, możecie sprawdzić dokładnie kupujący samochód etc. Sama często zaglądam na takie portale i naprawdę widziałam już niezłe samochody, a ich ceny nie były wysokie.
Strona główna forum » Plotkary » Gdzie kupić samochód?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl