Strona główna forum » Plotkary » Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ?

Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mimi21





Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 222

Post2018-08-20, 14:47    Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ? Odpowiedz z cytatem
Chciałabym sie doszkolić jeśli chodzi o język angielski zrobić jakiś dobry kurs angielskiego , najlepiej by była to Warszawa, chodzi mi o angielski biznesowy . Może mi coś doradzicie ? Czy ktoś z Was robił jakiś kurs angielskiego ? Koleżanka mi poleca kurs angielskiego Warszawa
wiele dobrego o nich słyszałam , a Wy co myslicie o nich? warto ?
Reklamy
krzysztof5692





Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 5

Post2018-08-24, 12:15    Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ? Odpowiedz z cytatem
Z tego co kojarzę to w Warszawie są bardzo drogie kursy angielskiego.

___________________________________
wózki widłowe używane
barto776





Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 288

Post2019-08-07, 15:58    Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ? Odpowiedz z cytatem
Chcesz aby twoje dziecko się dobrze rowijało? Przyszłością nauki są języki, zawsze się one przydadzą, więc patrz na angielski Łomianki i zainwestuj w przyszłość swojego dziecka. Polecam bardzo bo poziom tych zajęć jest specjalnie dopasowany do wymagań oxfordzkich.
nubarim11





Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 82

Post2020-01-29, 22:41    Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o naukę języków, to na pewno wszyscy zainteresowani tym tematem powinni zajrzeć tutaj https://lincoln.edu.pl/blog/najprzyjemniejsze-metody-na-poprawienie-umiejetnosci-jezykowych/ . Na stronie jest sporo informacji na temat tego jak w przyjemny sposób możecie zwiększać swoje umiejętności posługiwania się językami. Uważam, że warto się z tymi poradami zapoznać
Hinss





Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 10

Post2020-02-27, 13:44    Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ? Odpowiedz z cytatem
Po odwiedzeniu kilku kursów językowych w Warszawie zdałam sobie sprawę, że nie przynosi to pożądanego rezultatu, na który oczekiwałam. Postanowiłam sięgnąć do źródła, z którego korzysta moja młodsza siostra - https://buki.org.pl/. Menedżer szybko zaoferował mi kilka opcji i po 2 dniach byłam już na pierwszej lekcji. Uczę się już przez drugi miesiąc i mogę śmiało powiedzieć, że to jedyny pewny sposób na naukę języka obcego. Żadne zajęcia grupowe i ćwiczenia online nie dadzą takiego rezultatu jak korepetytor.
valgore3





Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 135488

Post2020-10-14, 17:19    Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ? Odpowiedz z cytatem
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2021-01-15, 13:26    Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ? Odpowiedz z cytatem
Szkół języka angielskiego jest bardzo dużo. Wszystko tak na prawdę zależy od tego czego konkretnego oczekujemy od danej szkoły. A że ja szukam bardzo dobrej szkoły dla dzieci to tym bardziej jest spore wyzwanie. Dlatego też postanowiłam podpytać się znajomych i tak dostałam tego linka https://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-fenomen-dwujezycznosci-u-dzieci-ucz-sie-angielskiego-z-tutlo,nId,4940446 dzięki któremu wiem jaką szkołę wybrać.
Strona główna forum » Plotkary » Gdzie na dobre kursy angielskiego Warszawa ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!