Strona główna forum » Plotkary » imprezy integracyjne

imprezy integracyjne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Emiliusz63

Post2019-05-09, 08:10    imprezy integracyjne Odpowiedz z cytatem
Jakie jest wasze zdanie na temat organizacji firmowych eventów np. popularne imprezy integracyjne. Byłem na różnych imprezach, na niektórych pracownicy b. dobrze się bawili, natomiast czasami było sztywno dlatego chętnie poznam wasze zdanie.
Reklamy
karol4437878

Post2019-05-09, 08:52    imprezy integracyjne Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem każda taka impreza jest bardzo interesująca.Sam ostatnio zastanawiam się nad jakąś fajną imprezą.

Post2019-05-27, 15:57    imprezy integracyjne Odpowiedz z cytatem
Byłam na wielu imprezach integracyjnych. Świetnie je uatrakcyjnia food truck na wynajem także z innymi samochodami, np. fotobudką.
anik12

Post2019-07-02, 21:47    imprezy integracyjne Odpowiedz z cytatem
Gdybym miała taką imprezę organizować to skorzystałabym na przykład z multimedialna obsługa eventow . Miałabym wówczas pewność, że wszystko będzie przygotowane profesjonalnie i na najwyższym poziomie. To jest taka impreza gdzie wiele rzeczy trzeba ze sobą dograć, dlatego sama bym się nie porywała żeby coś takiego przygotować.
ewa336

Post2019-07-18, 12:26    imprezy integracyjne Odpowiedz z cytatem
Uczestniczyłam w takiej imprezie. Firma zasponsorowała nam pobyt w https://bristolbusko.pl/ wraz z atrakcjami. Świetna atmosfera i zacieśniło to więzi między nami. Czujemy, że firma o nas dba
galerka

Post2019-07-22, 13:49    imprezy integracyjne Odpowiedz z cytatem
W mojej pracy często są organizowane takie różne imprezy i muszę przyznać ze za każdym razem świetnie się bawię. W końcu też tak naprawdę o to we wszystkim chodzi. Jest sporo ludzi, dobre jedzenie i napoje i można potańczyć. A taka jedna laska dba o te wszelkie elementy dekoracyjne które zamawia zawsze na https://godanparty.pl/ , bo już sporo osób ją o to pytało gdzie takie cuda zdobywa Razz
Strona główna forum » Plotkary » imprezy integracyjne
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl