Strona główna forum » Kosmetyczne ABC » Jaki krem na zmarszczki?

Jaki krem na zmarszczki?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kochanaM





Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 2

Post2019-06-24, 13:38    Jaki krem na zmarszczki? Odpowiedz z cytatem
hejka, szukam dobrego kremu na zmarszczki bo niestety już 30 pękła a zmarszczek coraz więcej Sad Słyszałam że podobno kwas hialuronowy jest taki cudowny itd ale to bardziej przy wstrzykiwaniu co nie? Bo znalazłam taki krem i nie wiem czy to działa czy nie? => https://hyaloo.pl/pl/p/Amalian-High-Potency-Eye-Cream-15-ml/295
Reklamy
badredhead





Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 27

Post2019-09-29, 19:32    Jaki krem na zmarszczki? Odpowiedz z cytatem
Jeśli drogeryjne kremiki to tylko Bielenda. Camellia Oil od Bielendy ma świetny krem odmładzający wlaśnie z olejem kameliowym i powiem Ci, że bedac na podobnym etapie jestem z niego mega zadowolona Wink. Pierwsze zmarszczki stosunkowo szybko mi zginely Wink
badredhead





Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 27

Post2020-04-17, 18:46    Jaki krem na zmarszczki? Odpowiedz z cytatem
Cała seria Japan lift od Bielendy jest warta uwagi, ale mi zdecydowanie najbardziej podchodzi ten przeciwzmarszczkowy krem-koncentrat 40+. Bardzo skutecznie wygładza i "prasuje" zmarszczki, choć efekt nie było może widoczny już od pierwszego użycia, mimo to jestem z niego zadowolona Smile
nubarim11





Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 82

Post2020-04-21, 07:28    Jaki krem na zmarszczki? Odpowiedz z cytatem
Słuchajcie, a może ktoś z was zastanawiał się nad takim rozwiązaniem jak kwas hialuronowy na twarz Lubliniec? Trochę o tym ostatnio poczytałam i wydaje mi się, że skoro opinie o tym zabiegu są tak pozytywne to może warto byłoby spróbować? Jakie wy macie zdanie na ten temat?
Strona główna forum » Kosmetyczne ABC » Jaki krem na zmarszczki?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!