Strona główna forum » Dyskusje o samochodach » Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie?

Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Sanderka





Dołączył: 25 Lip 2019
Posty: 4

Post2019-08-22, 10:21    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Witam,
Szukam dla siebie nowego (jednak mniejszego) samochodu, którym będę mogła poruszać się głównie po mieście. Może są jakieś wyprzedaże roczników w Warszawie? Bo nie chcę jednak za bardzo przepłacać, dzięki za podpowiedzi!
Reklamy
Ela98





Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 24

Post2019-08-23, 13:56    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że auta japońskie to pod względem jakość-cena zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji. Dlatego jeżeli jeszcze się nie do końca zdecydowałeś to polecam zwrócić uwagę na ofertę salonu HondaPlaza Warszawa, ponieważ przygotowali szeroki wybór modeli nowych oraz używanych (nie tylko Hondy), a w razie pytań zawsze można liczyć na pomoc ich świetnej obsługi sprzedażowej.
MartynaW29





Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 40

Post2019-09-03, 12:58    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Może warto pomyśleć na Honda Jazz? Nieduża, wygodna i wręcz idealnie stworzona do jazdy po mieście. Do tego miejsca jest odpowiednio dużo dla dzieci, na zakupy i w swojej klasie należy do jednych z najbezpieczniejszych.
aldona





Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 101

Post2019-10-15, 08:45    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Gdybyś szukała w Trójmieście to poradziłabym Ci przejść się do salonu Porsche Centrum Sopot, tam na pewno znajdziesz swój ideał, wystarczy że przejedziesz się jednym z tych samochodów i nie będziesz chciała innego
Sylwia34





Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 80

Post2020-01-13, 21:05    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Owszem, wyprzedaże roczników nadal trwają. Jeśli interesuje Cię Warszawa i okolice, polecam zajrzeć do salonu Renault. Ze sporą zniżką możesz teraz kupić np. nowe Clio-auto idealne do jazdy po mieście, kompaktowe, wygodne i fajnie wyposażone. Na stronce http://www.renault.dyszkiewicz.pl/ możesz dokładnie obejrzeć ten samochód i inne, oferowane w ramach wyprzedaży.
Aligru





Dołączył: 03 Kwi 2019
Posty: 10

Post2020-01-28, 21:31    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Peugeot 208 jest fajną opcją. Ładne auto, nowoczesne, małe, dobre pieniądze. Polecam Wink
Zakir





Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 16

Post2020-02-03, 08:28    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
I po co w ogóle kupować samochód, jeśli możesz wynająć dowolny samochód, który chcesz. Zamiast nudnej opcji, Kup jeden samochód, radzę ci spróbować tutajzobaczyć porównaj ceny wynajmu samochodów . Jestem pewien, że tutaj można znaleźć to, czego szukasz, nawiasem mówiąc, ciekawa opcja na jazdę próbną, wynająć samochód, który chcesz kupić (jeśli jest w kasie) i zrobić jazdę próbną. Nie jest to zły pomysł, jak sądzę, ale lepiej zawsze korzystać z wynajmu.
elka





Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 55

Post2020-02-04, 15:38    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
My niedawno nowe auto kupiliśmy w salon VW - Volkswagen ma na prawdę porządne samochody to wiem że długo nam posłuży. A w salonie też nam bardzo pomogli z wyborem, super obsługa - a takich modeli do miasta, dla kobiet to jest cała masa. W ogóle jest w czym wybierać i jeszcze można pod siebie skonfigurować według własnych upodobań.
rei





Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 93

Post2020-05-15, 16:51    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Samochodów jest bardzo dużo - także czym prędzej, czym później znajdziesz coś dobrego. Najważniejsze jest to, aby jeździć odpowiedzialnie, a wiadomo jak różnie jest z kierowcami. Dlatego poczytajcie sobie chociaż artykuł - https://pomocdrogowa.info/blog/2019/05/13/kara-za-jazde-po-alkoholu/ - bo tam dowiecie się jakie są kary za jazdę po alkoholu.
nubarim11





Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 82

Post2020-05-30, 12:31    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Najlepszą ofertę samochodów używanych znajdziecie na stronie https://www.uzywanejaknowe.pl/ford .
motona





Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 97

Post2020-07-10, 11:55    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
A wiecie, że ja sama nie mam pojęcia? I wciąż szukam, ale ostatnio odwiedziłam ten salon https://suzuki.horiz.pl/ i wiecie co? Myślę, że takie małe, drobne, ale pojemne Suzuki to jest spoko przyszłość dla mnie. Hybrydowy Swift wygląda naprawdę dobrze. Co mówicie?
Karolka89





Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 18

Post2020-07-15, 20:55    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Osobiście bardzo polecam samochody nissana, naprawdę dobrej jakości Smile Jeżeli będzie używany to na pewno od razu polecam wybrać się do warsztatu samochodowego w celu sprawdzenia go porządnie.
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2020-07-18, 12:43    Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie? Odpowiedz z cytatem
Samochód na miasto powinien być przede wszystkim ekonomiczny i dynamiczny. Bo jednak każdy z nas wie doskonale jak to z tą jazdą po mieście bywa. Wszystko także zależy od tego w jakim samochodzie lepiej się czujemy w większym czy też mniejszym. Bo ja na przykład kupiłam swój wymarzony samochód w salonie Germaz ford we Wrocławiu i jestem z niego bardzo zadowolona.
Strona główna forum » Dyskusje o samochodach » Jaki samochód na miasto w rozsądnej cenie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!