Strona główna forum » Plotkary » Jedzenie na wakacjach

Jedzenie na wakacjach

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mczay

Post2019-04-07, 09:14    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Czy jak jedziecie na wakacje to sami sobie przygotowujecie posiłki czy jecie w restauracjach? gdzie lubicie jeździć? jakbyście byli w Kołobrzegu to koniecznie odwiedźcie restaurację http://lavita.kolobrzeg.pl/, to najlepsze dania w tym mieście jakich można skosztować. Pyszne makarony, pizze, dania z owocami morza. Na pewno wyjdziecie z tego miejsca zadowoleni.
Reklamy
jan443

Post2019-04-07, 09:42    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem tym tematem na pewno zainteresuje się bardzo dużo osób.Tak naprawdę to jestem tego pewny bo temat jest bardzo ciekawy.

Post2019-04-16, 11:41    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
W zeszłym roku odwiedziłem kemping austria i sam sobie przygotowywałem jedzenie ze składników kupionych na pobliskim targu.
Karol44343

Post2019-04-25, 12:12    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Jestem bardzo ciekawy czy kiedykolwiek byliście w restauracji https://www.oranzeria-restauracja.pl/ . Z tego co ja wiem to tam jest cudownie.
kawiorka

Post2019-04-29, 12:10    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
u nas to zalezy od tego gdzie sie jedzie Very Happy jak np pod namioty to gotujemy sami, jak gdzies do hotelu to stolujemy sie w nim.. a teraz jedziemy do domków całorocznych u Anny w Ślesinie i tam bedziemy śniadanie i obiad jesc w restauracji Sadova na terenie ośrodka a kolacja to beda grill ognisko albo pieczonki Smile
Wika

Skoda
Yeti

Miasto: Rzeszów

Post2019-05-09, 13:25    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
W Polsce korzystam z lokalnych restauracji, a za granicą zazwyczaj stołuję się w hotelu.
kobietaauto

Post2019-06-29, 21:13    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Jedzenie na wakacjach jest bardzo ważne, szczególnie udając się w nieco bardziej egzotyczne miejsca trzeba bardzo uważać. Dlatego warto wybierać sprawdzone biura podróży np. takie jak Coral Travel które oprócz wspaniałej opieki gwarantują sprawdzone wyżywienie na miejscu. Bardziej egzotyczne kierunki jak Tajlandia czy Wietnam zawsze wymagają zwiększenia swojej uwagi na źródło wody czy jedzenia.
Kinder123

Post2019-07-01, 11:53    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Na wypoczynek polecam hotel https://www.desilva.pl/poznan super miejsce.
dobrydom

Post2019-07-08, 13:10    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Byłem na weekend w miejscowości Wschowa, a dokładnie nad Jeziorem Lgiń. Istne zagłębie kebabów, burgerów i pizzy Smile
nusia

ford

Miasto: Warszawa

Post2019-07-12, 12:18    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Jak już jestem na wakacjach to robię sobie przerwę od gotowania. Wakacje robię od wszystkiego Smile
cropka

Post2019-07-13, 10:55    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Oj nie mogę sie tegorocznego wyjazdu do Czarnogóry z Wytwórnią Wypraw i próbowania tych wszystkich potraw bałkańskich. 15 dni to sporo możliwości poznania zeljanicy, sirnicy, ćevapi, pasty z bakłażanów i papryki, chleba kukurydzianego i innych wspaniałości tamtejszej kuchni. Może coś znacie i proponujecie spróbować?
Strona główna forum » Plotkary » Jedzenie na wakacjach
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl