Strona główna forum » Plotkary » Jedzenie na wakacjach

Jedzenie na wakacjach

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mczay

Post2019-04-07, 09:14    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Czy jak jedziecie na wakacje to sami sobie przygotowujecie posiłki czy jecie w restauracjach? gdzie lubicie jeździć? jakbyście byli w Kołobrzegu to koniecznie odwiedźcie restaurację http://lavita.kolobrzeg.pl/, to najlepsze dania w tym mieście jakich można skosztować. Pyszne makarony, pizze, dania z owocami morza. Na pewno wyjdziecie z tego miejsca zadowoleni.
Reklamy
jan443

Post2019-04-07, 09:42    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem tym tematem na pewno zainteresuje się bardzo dużo osób.Tak naprawdę to jestem tego pewny bo temat jest bardzo ciekawy.

Post2019-04-16, 11:41    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
W zeszłym roku odwiedziłem kemping austria i sam sobie przygotowywałem jedzenie ze składników kupionych na pobliskim targu.
Karol44343

Post2019-04-25, 12:12    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
Jestem bardzo ciekawy czy kiedykolwiek byliście w restauracji https://www.oranzeria-restauracja.pl/ . Z tego co ja wiem to tam jest cudownie.
kawiorka

Post2019-04-29, 12:10    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
u nas to zalezy od tego gdzie sie jedzie Very Happy jak np pod namioty to gotujemy sami, jak gdzies do hotelu to stolujemy sie w nim.. a teraz jedziemy do domków całorocznych u Anny w Ślesinie i tam bedziemy śniadanie i obiad jesc w restauracji Sadova na terenie ośrodka a kolacja to beda grill ognisko albo pieczonki Smile
Wika

Skoda
Yeti

Miasto: Rzeszów

Post2019-05-09, 13:25    Jedzenie na wakacjach Odpowiedz z cytatem
W Polsce korzystam z lokalnych restauracji, a za granicą zazwyczaj stołuję się w hotelu.
Strona główna forum » Plotkary » Jedzenie na wakacjach
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!