Strona główna forum » Warsztat » Kobieta Mechanik?

Kobieta Mechanik?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
KasiaKatarzyna

Miasto: Gdańsk

Post2011-03-09, 18:34    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Miał ktoś z was do czynienia z takową postacią ?
Czy kobieta może byc dobrym mechanikiem ?
Reklamy
Ameliaa

Honda
Accord

Miasto: Kartuzy

Post2011-03-09, 18:52    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Żyjemy w kraju w którym panują stereotypy że to facet jest lepszym kucharzem, kierowcą czy właśnie mechanikiem. Myślę że jeśli kobieta decyduje się na kształcenie w tym kierunku jest prawdziwą pasjonatką i trafić do takiej to po prostu cud boży Smile
Ja osobiście nie spotkałam się z taką "obsługą" ale jeszcze wszystko przede mną Smile
vertigoo

Post2011-03-10, 09:31    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Ja też jeszcze nie spotkałam się z takim przypadkiem, ale skoro kobieta może być dobrym bokserem, a facet dobrym kucharzem pomimo, że to stereotypowo to kobiece zajęcie), to dlaczego nie? Tyle kobitek śmiga zarówno w motocyklach jak i samochodach, i na pewno znajdzie się jakaś, która chętnie pójdzie do technikum samochodowego albo z pasji będzie rozkładać silnik an czynniki pierwsze Laughing W sumie ciekawie musiałaby wyglądać taka interakcja kobieta kierowca-kobieta mechanik.
matilda

Toyota Yaris

Miasto: Warszawa

Post2013-02-03, 18:26    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Niestety, ja się jeszcze nie spotkałam. Szkoda, bo chętnie bym jej powierzyła swoje autko Smile
Olcia

Post2013-02-22, 21:50    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio w tv pokazywali kobiecy warsztat i wyglądało to jakoś tak... pięknie?
Elegancka poczekalnia prawie jak w SPA, kawa, ciasto, gazety, piękne kwiaty. I życzliwe podobno znające się na pracy mechaniczki. Muszę przyznać że chciałabym tam trafić, a jeszcze bardziej chciałabym tam wysłać T. Very Happy
Salome

Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex

Post2013-02-23, 11:26    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Ja też z chęcią bym dała auto w rece kobiet !
jatoja

Post2013-03-08, 19:26    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Mojej przyjaciółki siostra jest właśnie w trzeciej klasie technikum samochodowego i ciekawa jestem jak sobie poradzi, chociaż z drugiej strony jeśli już wytrzymała tam trzy lata z całkiem przyzwoitymi wynikami to może być tylko lepiej
KasiaKatarzyna

Post2013-03-19, 09:45    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
jatoja napisał:
Mojej przyjaciółki siostra jest właśnie w trzeciej klasie technikum samochodowego i ciekawa jestem jak sobie poradzi, chociaż z drugiej strony jeśli już wytrzymała tam trzy lata z całkiem przyzwoitymi wynikami to może być tylko lepiej

Z facetami wbrew pozorom pracuje się zdecydowanie łatwiej Smile
A jak już tyle wytrzymała to znak, że faktycznie ma do tego serce Smile
Magda

Post2013-03-19, 10:08    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Ja też nie znam i sama się nie nadaję Smile
KasiaKatarzyna

Post2013-06-10, 18:20    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Pani Caroline z Norwich taki zakład prowadzi. Kobiety są zachwycone, bo jak mówi nie wstydzą się przyjść i nie muszą udawać, że znają się na sprawie żeby nie przepłacić za usługę. Ponad to pojawiają się zapytania o...franszczyznę na terenie UK. Solidna praca poszła echem po całym kraju.
Obecnie panie prowadzą warsztaty dla pań, jak rozpoznać i naprawić proste usterki występujące w aucie.
Fajne babki!

Marvel

BMW
E39/E60

Miasto: Warszawa/Bełchatów

Post2014-01-29, 11:27    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie jestem na tak i z przyjemnością oddałabym samochód w ręce kobiety Very Happy Sama dążę do tego, żeby radzić sobie z pojazdami mechanicznymi, ale jako zawodu nie wybrałabym go na przyszłość ... to jest ciężka, brudna i niebezpieczna praca czasem w nietypowych pozycjach musisz ustać dłuższą chwilę, podnosisz i odkręcasz ciężkie zapieczone czasem śruby ... Uważam, że jak ktoś ma smykałkę, to jak najbardziej, ale robienie czyjegoś samochodu za marne pieniądze, czasem po kostki w oleju, to żadna przyjemność :]
Evik_wawa

Post2014-01-30, 09:06    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Też z chęcią korzystałabym z kobiecego warsztatu Smile
Serwis Górscy

Post2014-02-14, 13:37    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Kochane! Otóż ja pracuję w tym zawodzie od dwóch lat, i spokojnie mogę powiedzieć że jest to możliwe:) Wcześniej mój mąż pracował w Norwegii, tam kobiety pracowały w warsztatach samochodowych. Osobiście nie ma problemu, jak trzeba też potrafię kręcić śrubki... Razz
www.serwisgorscy.pl
patkaa29

Post2015-02-17, 12:16    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Nie widzę w tym żadnego problemu...w sumie teraz bez problemu już zamawiam sobie np. te www.aparts.pl/czesci-samochodowe przez internet także jak dla mnie to duża wygoda:)
gutek90

Miasto: Katowice

Post2016-08-23, 14:01    Kobieta Mechanik? Odpowiedz z cytatem
Oczywiscie ze kobieta moze byc dobrym mechanikiem. Wiele kobiet pracuje w serwisach. Głównie w motosporcie. Można na wyścigach itp zobaczyc kobiety-mechaniczki w teamie zawodniczek.
Strona główna forum » Warsztat » Kobieta Mechanik?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!