Strona główna forum » Kobiece rozmowy o motoryzacji » Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub...

Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Motokobiety.pl





Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 0

Post2010-05-17, 10:17    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem

Komentowany artykuł: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub motocyklem!
Reklamy
margarita
Gość







Post2010-05-17, 10:17    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Połowa maja za nam a pogoda za oknami nie daje za wygraną. Jednak na myś o takich miejscach robi sie cieplej na sercu. Uwielbiam podróżować samochodem więc na pewno cel moich wakacji 2011 będzie właśnie Chorwacja Wink
Evik_wawa





Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3776

Post2010-05-17, 10:27    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Jakbys miala jakies pytania - to sluze Wink
Dawid
Gość







Post2010-05-17, 10:57    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
W zeszłym roku byłem w Chorwacji, pływałem jachtem (zwiedziłem min. Trogir, Split oraz wracając Jeziora Plitvickie)- polecam ogromnie także taką formę wypoczynku.
Astarte


Ford
Focus

Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 226
Miasto: Radom

Post2010-05-17, 12:34    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Trzeba jedynie uważać przez jakie kraje się jedzie do Chorwacji. Bo jeżeli przy okazji chciałoby się zwiedzić Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę to tam zielona karta auta jest już potrzebna. Nic ona nie kosztuje, a zaoszczędzi parę dolarów, które trzeba by było wydać za granicą. Tak przynajmniej było w 2008 roku gdy ostatnio byłam w tamtych stronach.

Bardzo polecam w Bośni miasto Mostar. Jest po prostu piękne i ceny też przyzwoite. Niestety w Dubrovniku liczą sobie za wszystko jak za zboże.

Chorwacji jako takiej nigdy nie miałam w planach docelowych - zawsze byłam tam przejazdem, ale właśnie jeziora, miasta, wyspy chciałabym zwiedzić, więc może w przyszłym roku Smile.
Ameliaa


Honda
Accord

Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 606
Miasto: Kartuzy

Post2010-05-17, 12:44    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
A czy to prawda że Czarnogóra jest tak jakby tańszym odpowiednikiem Chorwacji? Czy moze kolejny mit
Astarte


Ford
Focus

Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 226
Miasto: Radom

Post2010-05-17, 15:26    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Ameliaa napisał:
A czy to prawda że Czarnogóra jest tak jakby tańszym odpowiednikiem Chorwacji? Czy moze kolejny mit

W Czarnogórze spędziłam kilka dni i bardzo mi się podobała. Spaliśmy za grosze w miejscowości Ulcinj - skusiliśmy się także na wypad do Albani na jeden dzień (polecam - masakryczna różnica między tymi dwoma sąsiadującymi krajami).

Tam gdzie byłam w Czarnogórze jest bardzo tanio, nawet bardzo, bardzo tanio w porównaniu z Dubrownikiem. Nie wiem jak kształtują się ceny w innych miastach Chorwacji, ale pewnie nie jest tak drogo jak w tym najbardziej znanym mieście.

W Czarnogórze jest także pięknie. Ja bardzo polecam ten kraj.
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2010-05-17, 16:52    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
A czyli jednak:)
Również słyszałam taką opinie "Czarnogóra tańsza Chorwacja" trzeba by się bliżej przyjrzeć Smile
VervaRacing





Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 476
Miasto: Bielsko-Biała

Post2010-05-18, 13:45    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Trochę chorwacji w te powodziowe polskie dni

chorwacja_makarska_tani_wyjazd_4.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  44.69 KB
 Odsłon:  91896 raz(y)

chorwacja_makarska_tani_wyjazd_4.jpg

Lusia





Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 34

Post2010-05-19, 14:18    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Piękny kraj. Muszę kiedyś się tam wybrać.
Juuliaa





Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 255

Post2010-05-20, 09:34    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Pięęęęknie Embarassed A wie ktoś jak tam wygląda pogoda w październiku?
mme
Gość







Post2010-05-20, 14:30    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Wiele osób uważa przełom lata i jesieni (wrzesień i początek października) za najpiękniejszy okres na chorwackim wybrzeżu. Słońce nie jest już dokuczliwe, a ciągle jest ciepło, ciepła jest także jeszcze woda w morzu. Ok. 17-20*C.
Juuliaa





Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 255

Post2010-05-22, 16:08    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Czyli tak jak w Polsce w wakacje Wink
No to super w takim razie muszę się przyjrzeć bliżej ofertom Wink
Macie może godne polecenia pensjonaty/kwatery/hotele?
roztrzepana





Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 0

Post2010-05-26, 15:32    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
jej... pięknie tam ale daleko Sad nie wiem czy bym wytrzymała tyle w samochodzie Sad ale mam w planach w następne wakacje tam się wybrać Smile
GoscCroatia





Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 4

Post2011-06-17, 18:14    Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub... Odpowiedz z cytatem
Czesc. Ciesze sie ze kochacie Chorwacje i chetnie wracacie tutaj. Lubie opalanie, plywanie, nurkowanie.. Jesli sie ktos wybiera w moje okolicy to wam z checia pokaze ciekawe plazy, poznamy sie , wypiemy karlovačko. Mieszkam w Chorwacji w miescie ZADAR. Jestem przystojny chorwat mowiacy po polsku, lubie pisać po polsku.. Moj gg. 24236464 Pozdrawiam i zapraszam na wakacje.
Strona główna forum » Kobiece rozmowy o motoryzacji » Komentarze do: Wakacje w Chorwacji - samochodem lub...
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!