Strona główna forum » Plotkary » kredyt gotówkowy

kredyt gotówkowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mimi21

Post2018-11-28, 12:16    kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem
Witaj! Wszystko zależy na co chcesz ten kredyt i w jakiej wysokości . Ważne jest także jak wygląda Twoja zdolność kredytowa. Najpierw sprawdzić sobie ranking kredytów gotówkowych i wtedy podjąć jakąś decyzję , będziesz wtedy więcej wiedziała w tym temacie i łatwiej Ci będzie wybrać
Reklamy
damianek4

Post2018-12-05, 11:50    kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem
Teraz chyba bardzo dużo ludzi bierze kredyty gotówkowe. To jest bardzo normalna sprawa.

Post2018-12-27, 21:33    kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem
W banku Raiffeisen jest kredyt gotówkowy bez odsetek. Klient sam ustala w ilu ratach jest w stanie spłacić i od ilości rat bank nalicza prowizję.
grzegorz4321

Post2018-12-28, 09:01    kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem
Kredyt gotówkowy to ja brałem ostatnio na kupno nowego samochodu z salonu https://bielany.autoplaza.com.pl/pl/samochody-nowe/samochody-osobowe.html . Mojemu koledze jest bardzo szkoda że takie auto mam.
MotoMama

Post2019-01-10, 12:03    kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem
Mi banki nie chcą dawać, za małe dochody i to że nie miałam do tej pory kredytów mnie dyskwalifikuje. wzięłam za to pożyczkę gotówkową w KredytOK, to firma pozabankowa ale sprawdzona, od x lat funkcjonują i nie jednego znajomego już ratowali. Oddział mają na moim osiedlu. Na poważnie do klientów podchodzą, koszty są przystępne, spłata w ratach. Można śmiało bez obaw brać, nie oszukują, nic nie doliczają.
mczay

Post2019-04-01, 00:21    kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem
W temacie zdolności kredytowej widziałam artykuł na tym portalu, kliknij http://magicznefinanse.pl/ i zobacz. Szacowana jest ona na podstawie kilku parametrów i nie w każdym miejscu będzie wyliczana w ten sam sposób, nie mniej można samodzielnie taką szacunkową zdolność jaką posiadamy sobie sprawdzić.
karen

Post2019-04-08, 21:02    kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem
Dobry wyjscie z sytuacji.
Strona główna forum » Plotkary » kredyt gotówkowy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!