Strona główna forum » Kosmetyczne ABC » kuchnia- projektowanie

kuchnia- projektowanie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
barto776





Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 288

Post2019-04-25, 16:26    kuchnia- projektowanie Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcesz odmienić swoje mieszkanie czy dom to polecam bardzo projektant i architekt wnętrz w Poznan jest to dynamicznie rozwijająca się architektoniczna firma która może wykonać całościowe odnowienie pod klucz.
Reklamy
aldona





Dołączył: 11 Maj 2017
Posty: 101

Post2019-05-28, 17:50    kuchnia- projektowanie Odpowiedz z cytatem
Moją kuchnię akurat projektowała i wykonała firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Do sprawy podeszli poważnie i zrobili wszystko od "A" do "Z" przy czym za pomiary i projekt nie płaciłam.
garneczka





Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 11

Post2019-10-30, 15:06    kuchnia- projektowanie Odpowiedz z cytatem
Ja zastanawiam się nad zlewem. Nie wiem czy wybrać jednokomorowy czy dwu? Jak uważacie? Tak samo bateria. Na jaką się zdecydować? Tutaj https://www.oleole.pl/baterie-kuchenne1.bhtml przeglądam różne ale sama nie wiem. Podpowiecie mi może? Jakie polecacie a jakie odradzacie?
Justin744





Dołączył: 10 Sty 2020
Posty: 1

Post2020-01-10, 10:48    kuchnia- projektowanie Odpowiedz z cytatem
No jeśli chcesz zaprojektować kuchnie to zerknij na ofertę firmy monikakierzek.pl. Zajmują się projektowaniem i aranżacją od lat, więc na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie w takiej dziedzinie to ogromny plus.
nubarim11





Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 82

Post2020-01-27, 11:42    kuchnia- projektowanie Odpowiedz z cytatem
Sluchajcie, jeśli na prawdę chciecie mieć ciekawie i nowocześnie urządzonej kuchni to czemu nie poszukać inspiracji w internecie?? Z tego co widze tutaj almaran.pl mozecie znaleźć na prawdę ciekawy artykuł z poradami na ten temat i jak najbardziej uważam, że warto jest się mu przyjrzeć
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2020-07-18, 13:49    kuchnia- projektowanie Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że najlepiej było by wziąć projektanta który to zaprojektuje dokładnie taką kuchnie o jaką nam chodzi. Lecz jak na razie nie możemy sobie pozwolić na takie rozwiązanie więc poprosiłam koleżankę o pomoc. Razem zawsze wpadnie nam do głowy mnóstwo różnych rozwiązań. Aby rysunki były udane nawet zakupiłam zestaw pentel sign pen stąd https://calligrafun.com/pentel-sign-pen-s520-zestaw-do-projektowania który potem na spokojnie będzie mogła wykorzystać córka w szkole
Strona główna forum » Kosmetyczne ABC » kuchnia- projektowanie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!