Strona główna forum » Plotkary » Kursy walut - euro

Kursy walut - euro

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mimi21





Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 222

Post2018-06-05, 13:41    Kursy walut - euro Odpowiedz z cytatem
Witam! Kto z Was korzysta z kantoru online ? Zastanawiam się nad kupnem euro , czytałam https://ekantor.pl/ile-kosztuje-euro-i-kiedy-najlepiej-jest-je-kupowac/
że opłaca się teraz zainwestować , ponieważ jest w dobrej cenie . Szczególnie warto kupowac je w kantorze online tam ceny są bardzo przystępne.
Reklamy
piotrek334





Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 5

Post2018-06-12, 08:17    Kursy walut - euro Odpowiedz z cytatem
Jak chodzi o kantor online to bardzo często korzystam z takich dwóch. Jeden to walutomat , a drugi który wydaję mi się najlepszy to Alior Bank.

____________________________
Odzyskiwanie danych All Data Recovery
Mikssa





Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 10

Post2018-10-22, 10:28    Kursy walut - euro Odpowiedz z cytatem
The easiest way for me to recover data from iPhone is to use a tool. Since we know if you have deleted data forever, there is no way for you to recover it in simple way. If you are familiar about how to recover data when follow command prompt guide on the Internet. As for me, I prefer to use the tool like Tuneskit iPhone data recovery to recover all lost or deleted data in efficient way. There are 3 mode for you, one to recover from local backup file, second to recover from iTunes backup file, third is to recover data from iCloud backup file. Now there are so many iPhone data recovery software are available on the Internet. You can try it depend on own needs.
vania33





Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 4

Post2018-10-23, 01:04    Kursy walut - euro Odpowiedz z cytatem
Nie ufam internetowym kantorom. Wolę iść do stacjonarnego.
masajka89





Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 7

Post2018-10-30, 18:49    Kursy walut - euro Odpowiedz z cytatem
ja tam wymieniam w kantorze internetowym, zobacz sob ie w Pluskantor , mają korzystne kursy,k wszystko załatwiam bez wychodzenia z domu, online. a i tanio zagraniczne przelewy zrobisz. I pracują codziennie, cała dobę
Strona główna forum » Plotkary » Kursy walut - euro
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!