Strona główna forum » Plotkary » Medycyna estetyczna Lublin - gdzie?

Medycyna estetyczna Lublin - gdzie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
barto776

Post2019-10-21, 17:38    Medycyna estetyczna Lublin - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam Aestetic Clinic. Robiłam tam depilacja laserowa poznań A dr Rosiński to prawdziwy profesjonalista, stawia na najlepsze marki i sprzęt, który spełnia najsurowsze normy. Bardzo wiele dziewczyn chwali sobie zabiegi u niego w gabinecie. Warto spróbować zwłaszcza, że teraz ma spore obniżki.
Reklamy
rei

Post2019-10-23, 19:10    Medycyna estetyczna Lublin - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Ja też szukam dla siebie odpowiednich specjalistów, którzy przykładowo usunęliby mi zmarszczki. A także wymodelowali moje usta. Takie jest moje marzenie i mam nadzieję, że się wkrótce spełni. Odkąd przekonałam się, że medycyna estetyczna Katowice jest naprawdę skuteczna i w pełni bezpieczna uważam, że warto z takich zabiegów skorzystać. W końcu wszystko jest dla ludzi.
Niskoro

Post2019-12-05, 19:28    Medycyna estetyczna Lublin - gdzie? Odpowiedz z cytatem
Zależało mi przede wszystkim na bezpiecznych metodach spłycania zmarszczek i dlatego trafiłam na terapię osoczem bogatopłytkowym w klinice w Mosinie pod Poznaniem. Więcej można poczytać tutaj: http://medicalaser.pl/terapia-osoczem-bogatoplytkowym-bezpieczna-odnowa-skory/ Zabiegi okazały się bardzo skuteczne, ale i bezpieczne. W przeciwieństwie do botoksu w przypadku terapii osoczem nie dochodzi do nienaturalnej zmiany rysów, reakcji alergicznych czy podrażnień. Terapia nadaje się też do skóry wrażliwej czy atopowej. Któraś z Was może też korzystała? Jakie macie doświadczenia? Smile
Strona główna forum » Plotkary » Medycyna estetyczna Lublin - gdzie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl