Strona główna forum » Kosmetyczne ABC » Niewidzialna wycieraczka- hit czy kit?

Niewidzialna wycieraczka- hit czy kit?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kayka

Post2014-01-01, 19:10    Niewidzialna wycieraczka- hit czy kit? Odpowiedz z cytatem
Mnie zawsze przeszkadza deszcz na szybie, bardzo źle mi się tak jeździ jak mi pada na szybę
W sumie to się zastanawiam czy to kwestia przyzwyczajenia? Bo ja prawie zawsze mam wycieraczki ustawione na mega szybkie wycieranie bo jak nie to mało co widzę, a jak mnie mijają inni to im wyciera raz na jakiś czas
Może dziwna jakaś jestem ale ja musze mieć prawie suchą szybę

Stąd moje pytanie czy coś takiego jak "niewidzialna wycieraczka" dająca ponoć "efekt suchych szyb" się sprawdza?
Z opisu super ale jak w praktyce?
Chodzi mi o takie "cosik"
http://sklep.detailking.pl/product_info.php?cPath=6_30&products_id=28
Wypróbowała któraś z Was tego czegoś?
Reklamy
MotoCool

Post2016-05-22, 18:14    Niewidzialna wycieraczka- hit czy kit? Odpowiedz z cytatem
Link do niczego nie prowadzi więc nie wiem do czego się odnosił. Wiem że są firmy, które robią Hydrofobizację szyby. Czyści się szybe, nakłada specjalna warstwę i ona chyba pól roku dziala. Chroni przed mrozem, deszczem i wszystkim w sumie. To bym rozumiała jako taka niewidzialna wycieraczka Smile
Sammy

Post2017-02-17, 12:12    Niewidzialna wycieraczka- hit czy kit? Odpowiedz z cytatem
O, mnie takie rozwiązanie zdecydowanie by urządzało, tylko ile to kosztuje?
Silje

Toyota
Corolla

Miasto: Warszawa

Post2017-02-24, 15:21    Niewidzialna wycieraczka- hit czy kit? Odpowiedz z cytatem
Też coś o tym słyszałam, ciekawe czy naprawdę działa.
Aneta32

Post2017-05-19, 19:54    Niewidzialna wycieraczka- hit czy kit? Odpowiedz z cytatem
Faktycznie może to być bardzo fajna opcja. Generalnie co jakiś czas na rynku pojawiają się ciekawe produkty, czego fajnym przykładem jest chociażby kluber z benzyny.pl . Powiem Wam szczerze, że sama do niedawna nie miałam bladego pojęcia o istnieniu takiego środka smarowego, a jak się okazuje chociażby w przypadku układów pneumatycznych są one niezbędne, bowiem zapewniają ich niezawodne działanie.
Strona główna forum » Kosmetyczne ABC » Niewidzialna wycieraczka- hit czy kit?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!