Strona główna forum » Plotkary » Ogród

Ogród

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
MiniMotomaniaczka





Dołączył: 10 Sty 2020
Posty: 14

Post2020-03-19, 15:32    Ogród Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na meble ogrodowe luksusowe? Zwracacie uwagę na takie rzeczy i docenilibyście design i wykonanie, odwiedzając znajomych, którzy takie mają?? Wiem, że głównie kupuje się przedmioty dla siebie, ale jednak opinia innych też jest ważna
Reklamy
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2020-04-02, 11:09    Ogród Odpowiedz z cytatem
Posiadanie takiego dużego ogrodu także mi się marzy. Dlatego też ucieszyłam się, jak zakupiliśmy dość dużą działkę na której mogę urządzić swój wymarzony ogród. Zastanawiam się czy opłacalne jest wywiercenie takiej studni głębinowej. Bo jednak podlewać będzie co i sporo pieniędzy na to zapewne pójdzie. Moja siostra podpowiedziała mi, że w przypadku takiej studni mogę kupić takie pompy głębinowe i w ten sposób będę miała dobrej jakości wodę zdatną również do picia
Apoloniusz527





Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 3

Post2020-04-10, 12:45    Ogród Odpowiedz z cytatem
Poszukuję firmy, która niedrogo wykona renowację posadzki betonowej na tarasie. Taras jest niewielki, ale już dość mocno zniszczony. Pojawiają się pęknięcia. A nie chciałbym zmieniać niczego, bo w tym okresie raczej trudno zdecydować się na poważne inwestycje...
motona





Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 97

Post2020-05-30, 08:13    Ogród Odpowiedz z cytatem
Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez motona dnia 2022-07-17, 12:36, w całości zmieniany 2 razy
sufrazystkan1





Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 32

Post2020-08-22, 08:29    Ogród Odpowiedz z cytatem
Macie może w swoich ogrodach jacuzzi ogrodowe 2 osobowe? Chciałabym zapytać jak wam się sprawdza takie zewnętrzne kąpielisko i czy dużo jest przy nim pracy. Liczę się z kosztami, bardziej zależy mi na dobrym i porządnym wykonaniu
rei





Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 93

Post2020-08-31, 21:55    Ogród Odpowiedz z cytatem
W ogrodzie warto byłoby mieć taras, miejsce gdzie będzie można wypocząć. Często jedna zastanawiamy się co wybrać na taras? Deskę? Kostkę brukową? Czy może płytkę? Tutaj https://grupamo.pl/tarasy/ macie kilka cennych uwag.
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2020-10-23, 09:43    Ogród Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o ogród to ot wszystko o czym piszecie tutaj m ogromne znaczenie. Ale ja jak na razie to muszę uporać się z chwastami w moim ogródku. Już nie mam pomysłu jak sobie z nimi poradzić. Więc szukałam jakiś podpowiedzi w interencie i tak znalazłam ten link z pomocą którego mam nadzieję dać sobie w końcu radę z chwastami
Strona główna forum » Plotkary » Ogród
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!