Strona główna forum » Plotkary » Pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mimi21

Post2018-12-06, 11:26    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Witajcie! Pilenie potrzebuję wziąć pożyczkę na firmę, muszę kupić auto i rozbudować nieco działalność. Jaki bank polecacie ? Sprawdzałem wcześniej opinie o pożyczkach pozabankowych i wydaje mi się bardzo fajną opcją pożyczka od Vivusa jak uważacie ?Ktoś korzystał z ich usług? Jak to wygląda?
Reklamy
piotrek4334

Post2018-12-07, 10:08    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
W ostatnich dniach to ja brałem pożyczkę pozabankową bo musiałem kupić alkohol ze strony internetowej https://www.hennessy.pl/ . Moim zdaniem na tej stronie internetowej mają bardzo dobry wybór odnośnie alkoholów.
Mers

Post2018-12-13, 12:23    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Piotrek o czym Ty gadasz? Mimi pyta się o pożyczki pozabankowe, a nie o firmę, gdzie można kupić alkohol więc znajdź sobie inny dział.

Mimi wracając do tego co pisałaś. Nie bierz pożyczki poza bankowej. Mam już doczynienia z czymś takim i niestety nie mogę polecić, bo miałem przez to długi. Okazało się, że oprocentowanie było wyższe niż zakładano na początku. Najgorsze, że przez taką pożyczkę miałem negatywny status w BIK i na szczęście dziewczyna przysłała mi poradnik https://poradnik-bik.pl/, w którym znalazłem informacje o tym jak się z tego problemu wygrzebać. Jeśli mogę Ci radzić to idź do dobrego, solidnego banku z wieloletnim doświadczeniem jak ING, PKO, Millenium czy Alior. Moim zdaniem to są najlepsze banki chociaż z Santandera też miałem pożyczkę gdy brałem coś na raty i nie było wysokiego oprocentowania bardzo Smile
Daniel343

Post2019-01-07, 15:59    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Na ostatnich wakacjach musiałem brać pożyczkę bo pojechaliśmy całą rodziną do Holandii busem. Do tej jazdy wynająłem firmę Busy do Holandii .
MotoMama

Post2019-01-08, 11:45    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
jak nie w banku tylko w firmie pozabankowej chcesz brać to ja bym do Kredyt OK poszła. jak porównywałam to mają najlepszą ofertę i dwa traktują klientów z szacunkiem. A dla mnie to priorytet.
aldona

Post2019-01-30, 21:29    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Firma i kredyt w parabanku może brzmi dumnie, ale niekoniecznie korzystnie. W banku Raiffeisen firma może uzyskać kredyt obrotowy zabezpieczony. Gwarancji udziela bgk więc nie trzeba zastawiać majątku firmy. Ale prawdziwy przedsiębiorca nie pyta o opinię na forum tylko idzie do banku i dowiaduje sie u źródła.
barto776

Post2019-02-06, 11:52    Pożyczka pozabankowa Odpowiedz z cytatem
Takie pożyczki są bezpieczne jak wiesz o co chodzi dlatego warto wszytko dobrze przemyśleć i dokładnie zapoznać się z ofertami. Zajrzyj i poczytaj ofertę na stronie AASA uważam, że ich oferta jest na prawdę dobra. Można szybko pożyczyć potrzebną kwotę. Poczytajcie bo wszystkie informacje są na stronie. Znajdziecie tam na stronie tez bardzo fajny blog, który warto poczytać.
Strona główna forum » Plotkary » Pożyczka pozabankowa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!