Strona główna forum » Plotkary » poszewki

poszewki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Monix20





Dołączył: 31 Sie 2018
Posty: 1

Post2018-08-31, 16:01    poszewki Odpowiedz z cytatem
cześć, używacie poszewki ozdobne, czy gładkie, bez żadnego wzoru? Lubię minimalizm, ale ostatnio stwierdziłam, że mój wystrój jest zbyt spokojny Wink Rozważam jakiś fajny wzór na poduszki Very Happy
Reklamy
verka1





Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 28

Post2018-09-18, 19:57    poszewki Odpowiedz z cytatem
To wszystko zależy od ogólnego wystroju. Jeśli mam na przykład gładką pościel i narzutę w jednym kolorze, to poduszki mogą mieć wzór. Po prostu musi pasować. Polecam Ci sklep dobraposciel24. Jeśli chodzi o poszewki to wybór bardzo duży, jakie tylko chcesz. Gładkie, wzorzyste, kolorowe. Mojej córci spodobały się takie z nadrukiem zwierzaków. Wybrała sobie takie z pieskami. A ja do salonu wybrałam takie eleganckie, z cekinami. Sama musisz zobaczyć, z pewnością coś wybierzesz.
emik





Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 19

Post2018-09-24, 12:27    poszewki Odpowiedz z cytatem
Znam to! Wszystko mam w delikatnych odcieniach bieli i szarości. Ja stawiam na roślinki. Nawet jakieś obrazy w ramkach mam z zielenią, więc to dodaje trochę energii wnętrzu
jurek4432





Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 3

Post2018-09-25, 11:00    poszewki Odpowiedz z cytatem
Tak naprawdę to ja w ogóle nie używam poszewek i jakoś żyję. Mi one nie są potrzebne w ogóle.

_________________________________________
Księgarnia językowa anchor Market Leader 3Ed Extra Intermediate Podręcznik + DVD-ROM
MartynaW29





Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 40

Post2019-01-30, 14:45    poszewki Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem również warto stawiać na dobrej jakości produkty, które trochę czasu posłużą a nie będą zaraz po kilku praniach i miesiącach do wyrzucenia. Dlatego jeżeli chodzi o pościel
to polecam zajrzeć do sklepu Mumla.pl gdzie akurat ich wybór jest bardzo szeroki i jestem przekonana, że tak samo jak ja bez większych problemów dobierzesz tą odpowiednią.
Strona główna forum » Plotkary » poszewki
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!