Strona główna forum » Plotkary » Problemy zwiazkowe

Problemy zwiazkowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
samosia

Post2018-09-14, 13:22    Problemy zwiazkowe Odpowiedz z cytatem
Podejrzewam swojego faceta o zdrade. W jego telefonie wyczytalam jakies dziwne smsy ktore pisze do jakiejs nieznanej mi kobiecie. Nie wiem co teraz zrobic bo czy spal z nia to trudno powiedziec. Poradzccie cos...dziekuje
Reklamy
marytyna

Post2018-09-19, 20:37    Problemy zwiazkowe Odpowiedz z cytatem
To rzeczywiscie troche nieciekawe przeslanki udalo Ci sie odnalezc. Z pewnoscia gotuja sie w Tobie emocje jednak warto sie uspokoic chociaz troche. Nie wiadomo do konca czy tak wlasciwie doszlo do zdrady fizycznej .. nie chce tutaj umniejszac zdradzie emocjonalnej ( o ktorej mozna szerzej poczytac tutaj https://www.sensity.pl/zdrada-emocjonalna-czym-jest-i-jakie-sa-jej-oznaki/ ) ale cos mi sie wydaje ze bardziej ona ma tutaj miejsce. To co jest napisane w artykule po czescie naklada sie na to co opisujesz. Zawsze zaczyna sie niewinnie wlasnie od pisania smsow .. a konczy wiadomo jak. Najlepiej bedzie jak powiesz partnerowi wprost co odkrylas i niech opowie jak jest rzeczywiscie. Wiesz, nie ma sensu miec na tym etapie zadnych tajemnic...
natty7

Post2018-09-20, 14:21    Problemy zwiazkowe Odpowiedz z cytatem
Najlepiej jest spytać się go wprost. Zobaczysz jaka będzie jego reakcja. Ukrywanie o tym że wiesz o sms-ach będzie tylko cię zrzerać od środka.
Strona główna forum » Plotkary » Problemy zwiazkowe
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!