Strona główna forum » Plotkary » Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów.

Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2014-06-15, 14:14    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem

MonRin Strengthening Extract for Weak Hair

Jedna z droższych, ale jeszcze nie najwyższa półka.
Cytat:
Substancje aktywne:
Aloes , Ekstrakt z Chmielu Zwyczajnego, Ekstrakt z zielonej herbaty, Ekstrakt z dzikiej malwy, Ekstrakt z melisy, Olejek z mięty pieprzowej, Olejek migdałowy, Witamina E , Olej lniany, Olejek z nasion słonecznika, Etyl nikotynowy


Extrakt wzmacniający do włosów słabych i matowych to koktajl składników odżywczych i wzmacniających włosy, zawiera etyl nikotynowy który usprawnia mikrokrążenie skóry głowy, co wpływa na lepszą absorpcję innych składników aktywnych, i większą efektywność preparatu. Aloes działa przeciwzapalnie, ekstrakt z chmielu wzmacnia włosy, stymuluje mieszki włosowe do pracy i porost włosów, ekstrakt z zielone herbaty działa wzmacniająco na włosy. Ekstrakt z dzikiej malwy, bogaty w witaminy z grupy B, oraz A, C i E, działa antyoksydacyjnie i zmiękczająco. Melisa działa przeciwgrzybiczo, olejek z mięty pieprzowej oczyszcza, a olej migdałowy wygładza włosy. Ekstrakt zapewnia kompleksowe działanie dla każdego rodzaju włosów, szczególnie wzmacnia włosy słabe, włosom matowym nadaje blask i witalność.

W zasadzie większość używających przyznaje, że efekt jest błyskawiczny a porost maksymalnie przyśpieszony. Powoduje mrowienie, ciepło na głowie.
Reklamy
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2014-06-15, 14:48    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
Pervoe Reshenie, Apteczka Agafii, Aktywne serum ziołowe na porost włosów
Cytat:
Składniki aktywne:
- Prawoślaz (Althaea Officinalis Extract) - bogaty w substancje o charakterze nawilżającym działa osłaniająco, zmiękczająco, pozwala utrzymać prawidłowe nawilżenie.
- Cytryniec chiński (Shizandra Chinensis Officinalis Oil) - działanie tonizujące i wzmacniające.
- Żeń-szeń (Panax Ginseng Extract) – zapobiega łysieniu i wypadaniu włosów, posiada działanie regenerujące.
- Melisa (Mellissa Officinalis Leaf Oil) – intensywnie odżywia i tonizuje skórę, nadając jej zdrowy wygląd.
- Łopian (Arctium Lappa roqt Extract) - przeciwdziała wypadaniu włosów, łupieżowi, ma działanie antyseptyczne, oczyszczające, ograniczające łojotok, kojące. Działa tonizująco na skórę głowy.
- Pokrzywa (Urtica Dioica Extract) – wzmacnia włosy, przeciwdziała ich przetłuszczaniu i wypadaniu, zapobiega łupieżowi.
- Ekstrakt z kotków brzozowych (Betula Alba Extract) - nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu, poprawia ukrwienie skóry głowy co skutkuje dotlenieniem i odżywieniem cebulek włosowych.
- Drożdże piwne (Yeast Extract) – poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost. Kompleks drożdży piwnych zawiera proteiny (źródło energii), witaminy grupy B, wszystkie podstawowe aminokwasy. Zapewnia kompleksowe działanie odżywcze.
- Papryka ostra (Capsicum Annuum Fruit Extract) – jest dobrym środkiem na porost włosów, powoduje łagodne podrażnienie, zaczerwienienie skóry i uczucie ciepła. Jest to naturalny środek który ma zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, w wyniku czego stymuluje uwalnianie histaminy która stymuluje podział komórek i wzrost nowych. Wysoka zawartość witaminy A, witaminy C i innych składników odżywczych, zawartych w papryce pomaga odżywiać i chronić komórki u nasady włosów, aktywizuje mikrokrążenie, co poprawia transport odżywczych substancji bezpośrednio do korzeni włosów.
- Climbazol ® - hamuje rozwój Pityrosporum ovale - grzybków powodujących wykształcenie łupieżu, zapobiega ich powstawaniu
- Prowitamina B5 - stymuluje przemianę materii, aktywizuje regenerację komórek skóry.


Miałam, przetestowałam. U mnie "szału nie robiła" bez zbędnych emocji ani w jedną ani w druga. Ot do spróbowania między wcierkami.
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2014-06-15, 14:50    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
SEBORADIN LOTION NIGER


Cytat:
Lotion Seboradin Niger

Cena: 19.90 zł
stara cena: 22.14 zł
oszczędzasz: 2.24 zł
Wysyłka w ciągu 48h w dni robocze
Lotion Seboradin Niger
wypadaniewłosy osłabionełojotokowe zapalenie skóryłuszczycza i łupieżświąd
Wskazania
włosy słabe i skłonne do wypadania,
włosy przetłuszczające się,
wspomagająco przy ŁZS,
wspomagająco przy łuszczycy,
łupież,
świad skóry,

Efekty
widoczne po 2-3 tygodniach,
wzmocnienie cebulek włosów,
stymulacja ich odrostu,
działanie przeciwzapalne,
działanie przeciwłupieżowe,
zahamowanie rozwoju flory bakteryjnej w mieszkach włosów,
zahamowanie nadczynności gruczołów łojowych,
zmniejszenie wypadania włosów,
złagodzenie podrażnień skóry głowy.

Aktywne składniki
wyciąg z czarnej rzodkwi,
tymol,
olejek kolendrowy,
olejek sosnowy,
olejek z drzewa herbacianego,
ekstrakt z kłączy tataraku,
ekstrakt z ziela dziurawca,
olej rycynowy.
Evik_wawa





Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3776

Post2014-06-17, 07:40    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
Jantar - cudo jak dla mnie. Po ponad miesiącu stosowania miałam nowy meszek najbardziej widoczny przy skroniach i na czole.
Magda





Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 570

Post2014-06-18, 13:39    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
Jak znajdujecie czas na takie rzeczy? Smile))
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2014-06-19, 13:56    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
Magda napisał:
Jak znajdujecie czas na takie rzeczy? Smile))

Wcierka nie zabiera więcej niż 5 minut Smile
A jeśli ktoś nie umie w ciągu dnia wygospodarować chociaż pół godziny tylko dla siebie to chyba coś kuleje Smile
mamcia


Audi
Allroad

Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 970
Miasto: Grudziądz

Post2014-07-02, 16:12    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
Ja się mogę poświęcić na codzienne wcieranie jeśli będę miała takie włosy


KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2014-07-11, 11:36    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
No i taki mam właśnie naturalny kolor podejrzewam, że i ona też... może za 2-3 lata jak mnie znowu nic nie pokusi...
Ostatnio czytałam o daktarinie do smarowania...muszę najpierw wykończyć to co mam i spróbować Very Happy
Juuliaa





Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 255

Post2014-07-13, 18:54    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
coś jest ostatnio w magii tych naturalnych włosów... wpatruję sie w nie z zazdrością...




Evik_wawa





Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3776

Post2014-07-25, 11:32    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
Juuliaa napisał:
coś jest ostatnio w magii tych naturalnych włosów... wpatruję sie w nie z zazdrością...


hmmm... no nie wiem czy one mają naturalny kolor włosów.
Ja hoduję mój piękny odrost - chyba idzie 6. miesiąc bez farbowania Smile. Będę miała naturalne ombre Smile
Evik_wawa





Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3776

Post2014-07-25, 11:39    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
Znalazłam info o odżywce Bialy Jeleń i zastanawiam się nad nią. Używam Białego Jelenia - Hipoalergiczny żel do mycia twarzy BIAŁY JELEŃ z aloesem i ogórkiem - i nie mam lepszego, bo nie wysusza mi cery, a cerę mam mieszaną.

I tak zachwalają tę odżywkę Smile

Hipoalergiczna odżywka do włosów suchych i zniszczonych BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczna odżywka do włosów Biały Jeleń z czystą bawełną i proteinami pszenicznymi została opracowana dla osób z dolegliwościami alergicznymi, problemami charakterystycznymi dla wrażliwej skóry głowy oraz suchych, zniszczonych i łamiących się włosów z tendencją do puszenia się. Nie obciąża włosów, dając efekt delikatnego wygładzenia. Dzięki zawartości specjalnych protein keratyny struktura włosa jest selektywnie odbudowywana w uszkodzonych miejscach. Nie zawiera silikonów, chlorków, izopropanolu, sztucznych barwników i alergenów.
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2014-07-25, 15:48    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
o biały jeleń ma odżywke? nic o niej nie słyszałam a powinnam Very Happy muszę sprawdzić. jaka cena?
SoRichSoPretty





Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 717

Post2014-08-01, 19:31    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
Evik_wawa napisał:
Juuliaa napisał:
coś jest ostatnio w magii tych naturalnych włosów... wpatruję sie w nie z zazdrością...


hmmm... no nie wiem czy one mają naturalny kolor włosów.
Ja hoduję mój piękny odrost - chyba idzie 6. miesiąc bez farbowania Smile. Będę miała naturalne ombre Smile

tez mi się wydaje, że one naturalne to to nie są Smile ale efekt jest bardzo fajny taki letni Smile
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2014-08-18, 14:43    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulację krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników olejku łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze i mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiednio pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.



Cytat:
Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulację krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników olejku łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze i mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiednio pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.


Promocja w Rossmanie Very Happy Dziś zaczynam testowanie, wzięłam dwa żeby zamiennie je stosować Smile Oby była moc Very Happy
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2014-08-29, 12:17    Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów. Odpowiedz z cytatem
Mineło nieco ponad 10 dni a jestem nimi zachwycona! Smile Włosy dostały kopniaka, są świetne! Nawilżone, cudne! Smile
Strona główna forum » Plotkary » Przegląd najpopularniejszych wcierek do włosów.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!