Strona główna forum » Gadżety dla Pań » Smart Kid Belt

Smart Kid Belt

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
KajaX





Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 7

Post2020-08-25, 19:17    Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem
Jakie macie zdanie na temat tego rozwiązania? Raczej przy zastosowaniu dla starszego dziecka, co oczywiste.
Reklamy
Linka





Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 12

Post2020-08-27, 17:37    Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem
Fajna alternatywa, która zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników tym bardziej, że w wielu testach pokonuje pod względem bezpieczeństwa niejeden fotelik.
KajaX





Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 7

Post2020-08-31, 10:07    Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem
Linka napisał:
Fajna alternatywa, która zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników tym bardziej, że w wielu testach pokonuje pod względem bezpieczeństwa niejeden fotelik.


O jakich testach piszesz? To całkiem ciekawa informacja, która może dać wiele do myślenia. Wiesz, opinie sprzedawców są różne ale to wyniki testów z instytutów mają tak naprawdę rację bytu.
Linka





Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 12

Post2020-09-07, 19:48    Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem
Urządzenie to na zlecenie fundacji Jestem Potrzebny przeszło niezależne testy w Hiszpanii w których zyskało interesujące wyniki. Testy te pokazują, że choć mały niepozorny adapter, a chroni lepiej niż nie jeden zwykły fotelik, które razem z nim był poddany testom.
KajaX





Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 7

Post2020-09-11, 07:17    Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem
Linka napisał:
Urządzenie to na zlecenie fundacji Jestem Potrzebny przeszło niezależne testy w Hiszpanii w których zyskało interesujące wyniki. Testy te pokazują, że choć mały niepozorny adapter, a chroni lepiej niż nie jeden zwykły fotelik, które razem z nim był poddany testom.


Ciekawe. Takie proste, wydawałoby się rozwiązanie, a jednak mające odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Ciekawie to przemyśleli. W ogóle te badania z tej fundacji są zaskakujące, a raczej wyniki tych badań. Nie każdy fotelik, który jest w sprzedaży, przeszedł wszystkie testy.
Linka





Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 12

Post2020-09-29, 20:47    Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem
Dokładnie KajaX. Moim zdaniem wykonali kawał dobrej roboty i warto być na bieżąco z nowatorskimi rozwiązaniami bo znacznie ułatwiają codzienność.
KajaX





Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 7

Post2020-10-08, 13:11    Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem
Wiem. I trzeba patrzeć uważnie na testy, bo te bywają często zafałszowane, jak ten niedawno z Holandii, gdzie używali manekina Q3 i Q6, czyli zupełnie innej wagi i klasy, a potem porównywali wyniki ze sobą.
Strona główna forum » Gadżety dla Pań » Smart Kid Belt
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!