Strona główna forum » Plotkary » taksówki w stolicy

taksówki w stolicy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
barto776

Post2018-05-27, 12:18    taksówki w stolicy Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajną ofertę firmy taksówkowej znalazłam na stronie http://www.taximpt.pl/kariera /kariera w Warszawie, istnieje ona od 65 lat. Jest to bardzo dobra firma idąca z czasem bo można skorzystać z aplikacji do szybkiego zamawiania taxówki, skorzystać z meila albo można wysłać smsa bądź po prostu zadzwonić .Mnie się bardzo podoba ich usługa, są mili taksówkarze , polecam
Reklamy
Rador

Post2019-05-07, 16:27    taksówki w stolicy Odpowiedz z cytatem
Sprawdź też inne taxi Warszawa. Może znajdzie się jakaś lepsza i tańsza, jest tam też opcja porównania ceny większości korporacji.
karol4

Post2019-05-08, 12:39    taksówki w stolicy Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio bardzo często jeżdżę taksówką i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

Post2019-06-27, 11:54    taksówki w stolicy Odpowiedz z cytatem
Sam ostatnio skorzystałem z firmy taksówkarski taxi jelcz i naprawdę jestem z tego powodu bardzo zadowolony.Moim zdaniem dużo osób z takiej firmy skorzysta tak naprawdę.
barto776

Post2019-07-25, 19:48    taksówki w stolicy Odpowiedz z cytatem
Bardzo atrakcyjną ofertę firmy taksówkowej znalazłam na stronie taxi brzeg w Warszawie, istnieje ona od ponad 65 długich lat a równocześnie jest to bardzo dobra firma idąca z czasem bo można skorzystać z aplikacji do szybkiego zamawiania taxówki, skorzystać z meila albo można wysłać smsa bądź po prostu zadzwonić .Mnie się bardzo podoba ich usługa, są mili taksówkarze , polecam
kozi44

Post2019-08-13, 17:11    taksówki w stolicy Odpowiedz z cytatem
tania taksówka to http://www.taxirondo.com.pl . Panowie bardzo mili, świetnie znają topografię miasta i okolic i omijają wszystkie korki w godzinach szczytu. Bardzo profesjonalna firma
barto776

Post2019-10-02, 09:01    taksówki w stolicy Odpowiedz z cytatem
barto776 napisał:
Bardzo fajną ofertę firmy taksówkowej znalazłam na stronie http://www.taximpt.pl/kariera /kariera w Warszawie, istnieje ona od 65 lat. Jest to bardzo dobra firma idąca z czasem bo można skorzystać z aplikacji do szybkiego zamawiania taxówki, skorzystać z meila albo można wysłać smsa bądź po prostu zadzwonić .Mnie się bardzo podoba ich usługa, są mili taksówkarze , polecam

Ja z kolei polecam niedrogie taxi w brzegu Można bardzo wygodnie i ekspresowo zamawiać taxi. Wystarczy jeden klik na stronie Olavia Taxi i poprzez aplikacje w telefonie zamówimy samochód do wybranego przez nas miejsca. A jeśli ktoś dużo korzysta to firma oferuje VIPCARD, która upoważnia do ciekawych zniżek.
toborek02

Post2019-11-18, 08:59    taksówki w stolicy Odpowiedz z cytatem
Korzystanie z taxi jest super, korzystam zawsze jak jadę na dworzec.
toborek02

Post2019-11-18, 08:59    taksówki w stolicy Odpowiedz z cytatem
Korzystanie z taxi jest super, korzystam zawsze jak jadę na dworzec.
Strona główna forum » Plotkary » taksówki w stolicy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl