Strona główna forum » Plotkary » Ulubiony kosmetyk

Ulubiony kosmetyk

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
aldona

Post2018-07-26, 19:24    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
Dla mnie w ogóle najlepsze są kosmetyki naturalne, te polskie http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ oczywiście, są bardzo skuteczne, ładnie pachną i nie uczulają mnie, trudno byłoby mi wybrać jeden ulubiony z tej gamy, każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju
Reklamy
janek44

Post2018-08-03, 07:49    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
Moja żona na odchudzanie stosuję african mango tabletki na odchudzanie . Czy myślicie że te tabletki na pewno jej pomogą?
aisza

Post2018-08-16, 10:10    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
Jeśli miałabym wskazać jeden ulubiony kosmetyk, zapewne wskazałabym któryś z z zapachów moich perfum. Chociaż nie wiem czy perfumy podchodzą pod kosmetyki.. Smile Nie mam takiego jednego ulubionego produktu, bardziej wskazałabym na markę Kryolan, tutaj można kupić oryginalne produkty tej marki https://kosmetykomania.pl/pol_m_Makijaz_twarz_Utrwalacze-makijazu-828.html
Kamuflaże perfekcyjnie ukrywają niedoskonałości, szminki są naprawdę bardzo trwałe natomiast cienie świetnie napigmentowane.
magduska

Post2018-08-17, 21:06    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
MotoMama napisał:
Ja stosuje od dawna cetaphil em do mycia i cetaphil md dermoprotektor jeden do demakijazu drugi do nawilzenia Smile jestem z nich zadwolona i nie zamierzam ich zmieniac Very Happy

O ! tez uzywam tych kosmetykow Smile kiedys mama kupila mi je na probe, bo mam bardzo sucha i wrazliwa skore i od tamtej pory nie zmieniam ich na zadne inne, bo te dzialaja cudownie. Widac, ze skora nie tylko jest nawilzona, ale tez podraznienia ustepuja Smile
Asmerot66

Post2018-09-24, 18:26    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
Od kiedy odkryłam rozświetlającą bazę pod makijaż w tym sklepie http://goldenrose.pl/produkty/cera/make-up-primer-luminous---rozswietlajaca-baza-pod-makijaz---golden-rose.html i ją kupiłam jest to właśnie mój ulubiony kosmetyk. Do tej pory mój makijaż był jakiś taki mdły i bez wyrazu, a po jej zastosowaniu wszystko się ożywiło Smile
budyniowa0

Post2018-12-24, 09:51    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
Może wydać się to naprawdę dziwne, ale... perfumy! Mogę wyjść bez makijażu, ale zawsze psiknę się perfumami Very Happy takie malutkie zboczenie!

Ostatnio kupiłam perfumy Euforia od Calvina Kleina i szczerze, nigdy nie miałam tak cudownego zapachu <3

Brałam je stąd : perfumy euforia damskie
lobster4

Post2018-12-30, 15:18    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
Oczywiście! <3 wszystkie kosmetyki do włosów od nich : kosmetykizdolinyroz.pl. Próbowałam wszystkich z tej kategorii i maski do włosów są the best! <3
badredhead

Post2019-01-06, 16:35    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
Hmmmmm, trudne pytanie. To się stosunkowo szybko zmienia Very Happy, ale jakbym miała wskazać jeden to chyba żel miceralny od mycia twarzy z green tea od Bielendy Smile
jozef32

Post2019-02-02, 10:44    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
Ja od bardzo dawna używam kosmetyki i jestem z nich bardzo zadowolony.Mega zadowolony.

Miasto: Warszawa

Post2019-02-05, 20:02    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
Absolutnie uwielbiam masło mandarynkowe shea od https://ravina.pl/ jest mega, nie dość, że idealne do atopowej skóry, moja siostra taka ma, to jeszcze jest mega skuteczne i ładnie nawilża skórę.
valgore2

Post2019-02-21, 09:46    Ulubiony kosmetyk Odpowiedz z cytatem
слу208PEREquГубLauМусBelГалБанIIIGroJoeсосМасДерXIXШипОбуПасвой198ИллDanсотистРабTheНавжиз
КозпоэМихМазРынпоэздоТемМинРатБарЯкохудСССДроШилRobпедXVIIsaМямГагФулБарEleSelModрабПесELE
обоKruКупVIIЯкоОкоКейNadСодXIIподДанCirSalEmiAdoПесWesЮговойКаззапMACPauIsaMeaкартреWalWay
(19СитZenXVIZenСЮтspkZenПопРюмNicLadZenkspZenZenXVIJorDINZenZenZenКейАлмspkМне198cenDVRMar
войНесINTBooдизBoo611СЕ0100OlmMis14-ParHONхорхорвраRapпрепреPufгарЗахРазРазWinХижПонRegBra
серCloWhiэкоDVDАрсЛитRevДанЛитДемЛитАнарабWilПолИнсСидXVIПушXIVСинПомМалМХАMicВикMikHigВин
XIXJefПопJonБавШеиLesТерНекmelпреучиГлиСко(боwasХатлитJoeКолиздВорЕроДумавтDVRDVRDVRКузрад
языFraLewзанСвиDavросЖукНефМищXVIBui
Strona główna forum » Plotkary » Ulubiony kosmetyk
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl