Strona główna forum » Plotkary » Wasze sposoby na zdrowe włosy

Wasze sposoby na zdrowe włosy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
MotoMama





Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 84

Post2019-03-14, 00:19    Wasze sposoby na zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
Bardzo dużo odżywek, masek. Olejowanie regularne. Włosom trzeba poświęcać sporo uwagi jak się chce mieć je naprawdę ładne.A dla tych mniej cierpliwych polecam sięgnąć po perukę, w kilka minut ze zniszczonych włosów można być posiadaczką zdrowej błyszczącej czupryny. Na https://perukakrakow.pl/ pomogą najlepiej dobrać.
Reklamy
neverland





Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 62

Post2019-11-18, 14:43    Wasze sposoby na zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
Wiem, że picie tranu dobrze wpływa na kondycję skóry i włosów. Piję od jesieni do wiosny każdego roku (norweski GAL polecam) i w tym okresie moje włosy i skóra są w o wiele lepszym stanie niż latem kiedy tranu nie piję.
manka0





Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 14

Post2019-11-21, 13:15    Wasze sposoby na zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
Suplementami także można zadbać o swoje włosy. Zawsze dodatkowe mikroelementy w organizmie poprawią ich kondycję. Wiem, że tutaj https://apteline.pl/wlosy-skora-paznokcie/suplementy-wzmacniajace-paznokcie-i-wlosy jest ich sporo. W ten sposób też można poprawić wygląd włosów.
motona





Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 97

Post2020-01-21, 09:20    Wasze sposoby na zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
Ja używam kosmetyków naturalnych w razie konieczności, bo jednak nie wiem, czy te z SLS-ami nie zniszczą skóry mojej głowy. Do tego dbam o stosowne nawodnienie, bo to bardzo ważne, a niewiele osób o tym pamięta. Myślę też o takich zabiegach jak prostowanie keratynowe warszawa , bo słyszałam, że to bardzo wzmacnia włosy. Czy to potwierdzacie? Jak się u was sprawdziło?
elka





Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 55

Post2020-01-27, 20:54    Wasze sposoby na zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
zależy jakie to łysienie, androgenowe , spowodowane zbyt silnymi kosmetykami, dietą steresem ? Trzeba przeanalizować te czynniki, zrobić badania. Czase to włąśnie geny, które powodują łysienie wtedy ciężko cokolwiek zrobić. Tutaj https://migliori-integratori.it/rimedi-erboristici-per-la-caduta-dei-capelli-3-volte-si-per-lequiseto-da-campo/ też znajdziecie sporo informacji.
rei





Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 93

Post2020-02-27, 08:54    Wasze sposoby na zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
A mnie się marzą już od wieków długie włosy, ale moje nie chcą rosnąć ;/. A przynajmniej rosną sobie w bardzo wolnym tempie. Pomyślałam sobie, że może warto byłoby kupić na stronie https://remy-hair.pl/wlosy-rosyjskie-tape-in-ombre/ dopinki? Tylko nie wiem jaka najlepsza metoda byłaby doczepiania włosów? Doradzicie?
MiniMotomaniaczka





Dołączył: 10 Sty 2020
Posty: 14

Post2020-03-20, 12:50    Wasze sposoby na zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
Dzięki poradom mojej fryzjerki skusiłam się na zastosowanie oleju konopnego na włosy. Pewnie tak jak ze wszystkim, u jednych zdziała cuda, u innych nie będzie mega różnicy, ale można spróbować. Skoro to naturalny sposób, to nie zaszkodzi
barto776





Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 288

Post2020-03-20, 22:58    Wasze sposoby na zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
wiesz, co, ja to poleczm botoks na włosy cena, jak dla mnie to idealne, skuteczne rozwiązanie. Efekty natychmiastowe. Chodzę na takie zabiegi do kliniki Esticlinic, cenowo są konkurencyjni, pracują na profesjonalnym sprzęcie i mają dobre opinie.
badredhead





Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 27

Post2020-04-17, 18:56    Wasze sposoby na zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem
Ja generalnie od jakiegoś czasu zaczęłam używać maski do włosów zniszczonych od Bielendy z serii botanic spa rituals i jestem bardzo zadowolona z efektów. Bielendy jakoś nie kojarzyłam za bardzo z produktów do włosów, ale przyznaje ze jestem pozytywnie zaskoczona.
Strona główna forum » Plotkary » Wasze sposoby na zdrowe włosy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!