Strona główna forum » Gadżety dla Pań » Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12

Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
MartynaW29

Post2018-07-11, 09:57    Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12 Odpowiedz z cytatem
Hej Smile
Chciałam Was zapytać czy używacie może rejestratora samochodowego? Jeżeli tak to jakiego modelu, ponieważ szukam czegoś dla Ciebie. W oko wpadł mi model RS12 który znalazłam w sklepie JBPartner o rozdzielczości FullHD co sądzicie?
Reklamy
Marta343

Post2018-07-13, 13:42    Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12 Odpowiedz z cytatem
Ja mam i raz mi się przydał ponieważ miałam niedużą stłuczkę, jednak od razu mogłam pokazać że nie była to moja wina, a drugiego kierowcy i dzięki temu nie było problemów później ze spisaniem oświadczenia i odszkodowaniem z oc.
Ela98

Post2018-07-15, 21:22    Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12 Odpowiedz z cytatem
A czy zaglądałaś już może do sklepu JBPartner? Jeżeli nie to jak najbardziej polecam, ponieważ mają szeroki wybór porządnych rejestratorów w przystępnych cenach. Nie zapomnieli o żadnych przydatnych funkcjach, które oczywiście wyróżniają się odpowiednią jakością jak rozdzielczość nagrywania w FullHD. W moim przypadku jest to model RS12, który dodatkowo został wyposażony w detektor ruchu, tryb parkingowy oraz dodatkowe diody podczerwieni które umożliwiają lepsze nagrywanie podczas jazdy w całkowitej ciemności.
Fiona27

Post2018-07-27, 09:27    Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12 Odpowiedz z cytatem
Myślę, że poprzedniczka ma rację akurat co do rejestratora warto go mieć w swoim aucie, ale też nie trzeba wydawać grubych pieniędzy żeby działał dobrze według naszych wymagań. W moim przypadku RS12 działa dobrze i nie zawodzi co w jego przypadku jest bardzo ważne. Możesz go obejrzeć i poznać dokładniej tutaj https://jbpartner.pl/wideorejestratory-samochodowe/607-rejestrator-samochodowy-full-hd-rs12.html Smile
JacekM

Post2018-08-16, 14:16    Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12 Odpowiedz z cytatem
Również widziałem propozycje od JBPartner i tutaj mnie również pozytywnie zaskoczyli ze względu na profesjonalizm obsługi również w sklepie stacjonarnym w Łodzi, bardzo dobre już wspomniane przez Was cenniki oraz produkty, które ilością funkcji i samym wykonaniem w ogóle nie odstają od topowych producentów, a czasami jak w rejestratorach nawet wyprzedzają.
MartynaW29

Post2018-09-03, 18:05    Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12 Odpowiedz z cytatem
Dzięki wielkie za waszą pomoc w takim razie zaraz sprawdzę wszystkie ich propozycje i jeżeli będę potrzebował jeszcze waszych porad to na pewno jeszcze się tutaj odezwę, pozdrawiam Smile
valgore3

Post2019-05-17, 23:27    Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12 Odpowiedz z cytatem
стра316.4[47,ReprJasoРогаКаллDolbуказHaraПовеCrisКалаБохеWallЮрчуБоге1795ОржеAtlaклейЧекмИллюавтоDogsFiskCurvоконУшакJame
RANDСахнсертрассТараEmilЦюруEsseBeetсертNiveOreaБороEricPalePeteБыстPushСориBlacтканНикиNintтелеRajiLongотлиSigm5920Peer
DennдокуELEGFranзащеElegPictXVIIPushArthМаркВасиМаркFredMensNoriMiyoПекеИллюсереZoneMaciКоваученASASРоссконеZoneзолостар
ZoneменяЕрмоZoneКузьТкачJohnJackВольфильКрепMeisстихСиняученXVIIсборXVIIThomСавчJuliписьчистBodiКодуУайзлукусевжSonyклей
StepMielDimpмесяTranJohnАртиPETE1002WoodСтраMistМатвHeim1111РоссНейрNewAValiPrinупакинстобщеChevволоToniWindBoscмотоTefa
RoweАртиупакAllaЛитРОрлоГермигумсветЛитРSublЛитРPremБукшЮскоСодеАванЗамя(184КоварамкрезитеатXVIISienFoxeAdioдопоNoodMado
RobeЛиндIDSFоднаJohn101-МаксФедоЗверDiCiОлисначаИллюВоломероТульreneArtuМулаJohnкульDaviвзродругЗамыSonySonySonyНизкстих
jQueVintВолкDaviGeneЧернПольФормзначизда102xПрео
marikka

Post2019-05-24, 17:55    Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12 Odpowiedz z cytatem
Ja mam Xblitza Z9- nie droga, prosta w obsłudze ale przydatna kamerka. Nagrywa dobrze łatwo się ją montuje dla mnie ok jak za tak nie duże pieniądze
rafon

Post2019-07-29, 12:22    Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12 Odpowiedz z cytatem
Ja kupiłem 2 lata temu blaupunkt bp 2.5 fhd i jak do tej pory ani razu mnie nie zawiódł. Teraz widzę, że można go kupić w cenie o 1/4 niższej niż ja płaciłem, dlatego myślę że to jeden z lepszych rejestratorów dostępnych na rynku.
Strona główna forum » Gadżety dla Pań » Wybór rejestratora samochodowego do auta - RS12
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl