Strona główna forum » Plotkary » Wymiana klocków hamulcowych

Wymiana klocków hamulcowych

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
nubarim11





Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 82

Post2019-07-19, 12:01    Wymiana klocków hamulcowych Odpowiedz z cytatem
Potrzebuje wymienić w miare szybko klocki hamulcowe w samochodzie. W warsztacie mechanik chce mnie strasznie drogo policzyć i szukam jakiejś tańszej alternatywy. Co możecie mi polecić?
Reklamy
barttonn44





Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 7

Post2019-07-19, 12:59    Wymiana klocków hamulcowych Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że jeśli zalezy Ci na niewygórowanej cenie i dobrej jakości cześciach, dobrze zrobisz jak sprawdzisz sobie oferte od Economy-parts. Cześci z tego sklepu można używać w markach Skoda, Seat, czy VW, więc jesli taki posiadasz na pewno bedzie to dobry wybór
nubarim11





Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 82

Post2019-07-19, 13:00    Wymiana klocków hamulcowych Odpowiedz z cytatem
Dzięki za odpowiedz. A możesz mi podać jakiś adres do ich sklepu? Może rzeczywiście zdecyduję się na części od nich, ponieważ akurat jeżdżę Skodą Smile
barttonn44





Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 7

Post2019-07-19, 13:16    Wymiana klocków hamulcowych Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję od nich części pod tym adresem https://economy-parts.pl/ . Na prawdę są moim zdaniem świetnej jakości i to co najważniejsze o wiele tańsze niz jakby kupować je gdzie indziej. Mam nadzieję, że znajdziesz tu części, których potrzebujesz
timnaks24





Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 3

Post2019-07-19, 13:20    Wymiana klocków hamulcowych Odpowiedz z cytatem
Super, dzięki wielkie, tez właśnie szukałem części do swojego VW Passata. Mam nadzieję, że w Economy-parts znajdę to czego potrzebuję Smile
Kinder123





Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 39

Post2019-07-20, 15:30    Wymiana klocków hamulcowych Odpowiedz z cytatem
Jeżeli macie problem z samochodem i jesteście z okolic Rybnika/Gliwic to polecam skorzystać z oferty https://macarservice.pl/wulkanizacja.php Sam od dawna jestem ich klientem i jestem naprawdę zadowolony ponieważ wszelkie naprawy robione są terminowo i porządnie. Naprawdę warto korzystać z ich usług. W ostatnim czasie naprawiałem klimatyzację ponieważ czasami nie chciała działać a raczej chłodzić.
Dominik4443r





Dołączył: 11 Sie 2019
Posty: 3

Post2019-08-11, 09:54    Wymiana klocków hamulcowych Odpowiedz z cytatem
Dla mnie wymiana klocków hamulcowych zawsze była bardzo łatwa.Nawet za łatwa.

______________________________
klimatyzator przenośny bez rury
Strona główna forum » Plotkary » Wymiana klocków hamulcowych
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!