Strona główna forum » Dyskusje o samochodach » Wypadek przy pracy i odszkodowanie

Wypadek przy pracy i odszkodowanie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
marcelinka





Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 5

Post2018-08-29, 07:28    Wypadek przy pracy i odszkodowanie Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich,

W ubiegłym miesiącu moja siostra miała niewielki wypadek przy pracy. Potknęła się o wystający regał i zwichnęła kostkę. Sprawa zgłoszona do ZUS oczywiście, ale nie do końca wiemy jak dostać odszkodowanie z indywidualnej polisy na życie w PZU. Wystarczy zgłosić wypadek przez stronę np. http://www.zgloszenie-szkody.pl/poradnik/pzu-zgloszenie-zdarzenia-medycznego,93 czy to trzeba osobiście się udać do punktu obsługi klienta? I czy w ogóle siostra może otrzymać pieniądze z PZU skoro na pewno dostanie odszkodowanie z ZUSu? Bo wiem że na przykład jak dochodzi się świadczeń z polisy OC to najpierw trzeba dostać pieniądze z ZUSu bo wcześniej pracodawca nie ma obowiązku wypłacać dodatkowych funduszy. Ktoś się orientuje nieco lepiej w tym temacie?
Reklamy
nataliasimmonsus





Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 15

Post2018-10-05, 05:13    Wypadek przy pracy i odszkodowanie Odpowiedz z cytatem
We have all the information that you need to setup SBCGlobal email on your tablet. The primary thing you need is the right SBCglobal mail settings, which we know, so why waste time to search for the same on the web. Call us to setup SBCGlobal email on your tablet.
For more info visit here - SBCglobal Net Email Settings | SBCglobal Email Settings | www SBCglobal net
kazik3344





Dołączył: 17 Paź 2018
Posty: 3

Post2018-10-17, 13:40    Wypadek przy pracy i odszkodowanie Odpowiedz z cytatem
Kiedyś miałem wypadek w pracy i nie dostałem ani jednego grosza odszkodowania.

_______________________________________
rehabilitacja rwy kulszowej
Kinder123





Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 39

Post2019-04-11, 20:01    Wypadek przy pracy i odszkodowanie Odpowiedz z cytatem
Gdyby ktoś potrzebował dobrego specjalisty rehabilitanta to ja polecam serdecznie fmclodz.pl/rehabilitacja/ jest to klinika która mi pomogła. Myślę że wam też pomoże jak tylko się tam zgłosicie. Świetnie wyspecjalizowana kadra i nowoczesny sprzęt. Zobaczcie na stronę. Polecam.
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2020-08-17, 13:11    Wypadek przy pracy i odszkodowanie Odpowiedz z cytatem
Fajnie, że nie skończyło się to tak źle. Ale moim zdaniem tak czy owak bardzo ważna jest wizyta kontrolna u ortopedy no i rehabilitacja. Wiadomo jak to z tym bywa na NFZ. Dlatego też czasami warto udać się prywatnie. Ja chodzę do CM Gamma na Żoliborzu w Warszawie. Jest to prywatny szpital ale wiem, że w nim mam bardzo fachową specjalistyczną pomoc i to od ręki.
Kazimierz332





Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 141

Post2021-01-21, 16:21    Wypadek przy pracy i odszkodowanie Odpowiedz z cytatem
Jeśli uprawiacie sport i łapiecie kontuzje albo mieliście jakiś wypadek samochodowy i nie odzyskałeś całkowitej sprawności to polecam https://medpolonia.com.pl . Świadczą oni usługi medyczne które obejmują różne rodzaje operacji a następnie monitorują cały proces regeneracji. Profesjonalnie i doświadczeni lekarze zajmą się tobą bez problemu.
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2021-07-08, 06:47    Wypadek przy pracy i odszkodowanie Odpowiedz z cytatem
Wypadki niestety się zdarzają. Dlatego też w takim przypadku należy także zadbać o odpowiednią rehabilitację. I tutaj także pojawia się problem bo znaleźć taki dobry gabinet nie jest w cale takie łatwe. Więc zaczęłam sprawdzać jakie gabinety są w naszej okolicy i między innymi znalazłam ten gabinet https://rehabilitacja-wadowice.pl/ w którym to znaleźć można bardzo dobrych fachowców.
Strona główna forum » Dyskusje o samochodach » Wypadek przy pracy i odszkodowanie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!