Strona główna forum » Plotkary » Zdjęcia na weselu z drona?

Zdjęcia na weselu z drona?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
matemot5





Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 47

Post2018-06-10, 10:34    Zdjęcia na weselu z drona? Odpowiedz z cytatem
Chciałabym się was zapytać co sądzicie o tym aby częścią sesji zdjęciowej z wesele były na przykład zdjęcia z powietrza ? Widziałam już kilka takich realizacji i na prawdę mi się podobały. Większość z nich prezentuje się fantastycznie i chyba warto jest mieć tego typu pamiątkę, co wy o tym sądzicie?
Reklamy
MotoMama





Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 84

Post2018-06-10, 21:12    Zdjęcia na weselu z drona? Odpowiedz z cytatem
Pomysl jest super jeśli jest ciepło i robisz wesele na dworze pod namiotami Very Happy My robilismy akurat wesele zimą bo zależało mi by to był grudzien i nie bylo mozliwosci zrobic na dworze Very Happy Wesele odbyło się w zajeździe Hetman pod Lublinem gdzie w przepieknej sali z pysznym jedzeniem przebawilismy się do rana w najpiękniejsza noc naszego zycia
verka1





Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 28

Post2018-08-23, 20:40    Zdjęcia na weselu z drona? Odpowiedz z cytatem
Nasza sesja akurat w ogrodzie była, piękną pamiątkę mamy. Właśnie taką możliwość mieliśmy w centrum Amore, w Płocku. Oprócz tego, że sala jest tam bardzo ładna, to i na zewnątrz jest piękny ogród z altaną. Robi to wrażenie.
kalarepa150





Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 34
Miasto: Warszawa

Post2019-02-05, 20:23    Zdjęcia na weselu z drona? Odpowiedz z cytatem
a dlaczego nie? Dron to super sprawa, zwłaszcza jak mamy wesele w przepięknej okolicy, tak jak moja siostra miała w lokalu smaki życia http://smakizycia.net/ Lokal jest położony w cudownej okolicy, więc dron w takim miejscu zda rezultat
Blazzej53





Dołączył: 19 Lut 2019
Posty: 1

Post2019-02-19, 13:09    Zdjęcia na weselu z drona? Odpowiedz z cytatem
Zdjęcia z powietrza mogą być niezbyt dobrej jakości. Poza tym interesuje mnie fotografia ślubna Kraków. Mam nadzieje, że znajdzie się tutaj osoba, która interesuje się taką tematyką i coś nam doradzi.
Festus52





Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 1

Post2019-03-12, 13:10    Zdjęcia na weselu z drona? Odpowiedz z cytatem
Myśle, że zdjęcia z drona to nie jest najlepszy pomysł. Lepiej zrobi to fotograf ślubny zielona góra. Po co kombinować i wydawać pieniądze na drona jak z ziemi będą o wiele lepsze zdjecia?
Strona główna forum » Plotkary » Zdjęcia na weselu z drona?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!