Strona główna forum » Gadżety dla Pań » Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać?

Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Ela98

Post2018-09-06, 08:16    Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
Cześć Wink
Chciałabym Was zapytać co sądzicie na temat zakupu dodatkowego zestawu parkowania do samochodu? Czy któraś z Was na to się zdecydowała i jak spostrzeżenia, warto?
Pozdrawiam!
Reklamy
Marta343

Post2018-09-09, 16:20    Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli czasami masz z tym problem to myślę, że to jak najbardziej fajna opcja, szczególnie na tych zapchanych parkingach gdzie ciężko znaleźć chociaż jedno wolne miejsce i to na styk Smile
MartynaW29

Post2018-09-12, 11:34    Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się całkowicie z Wami. To w takim razie myślę, że możesz również zajrzeć do oferty sklepu JBPartner i taki zestaw https://jbpartner.pl/kamery-cofania/611-zestaw-parkowania-kamera-cofania-w-ramce-monitor-7-bezprzewodowy.html gdzie znajdziesz szeroki wybór na który trafiłyśmy ostatnio z koleżanką jak szukałyśmy dodatkowych akcesoriów do jej auta m.in również rejestratora samochodowego. Wygląda obiecująco i jeżeli mąż wykona Ci jej montaż to ja uważam, że zdecydowanie warto nad nim pomyśleć Smile
Fiona27

Post2018-09-16, 10:09    Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
No powiem Ci, że to naprawdę ciekawa propozycja. W sumie to nawet nie widziałam, że można to samodzielnie zamontować. A jeżeli w dużej mierze poruszamy się po mieście to rzeczywiście jest to bardzo przydatne urządzenie bo wieczorami w niektórych miejscach po prostu nic nie widać, a czasami z tyłu kryje się np. słupek
Jona

Post2018-09-28, 10:40    Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
No proszę czyli jednak jest taka możliwość. W takim razie ja zamawiam do swojego vana, bo naprawdę jest problem z parkowaniem i później milionem poprawek. A teraz gdy praktycznie większość dnia będzie ciemno to przynajmniej będę miała pewność, że nic niskiego się za mną nie kryje, a w szczególności krawężnik, słupki, czy jakiś wyższy przedmiot.
Ela98

Post2018-10-11, 09:24    Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
Dzięki za pomoc Smile Czyli wy również jesteście za tym aby jednak go kupić. Chyba nie będę już dłużej się nad tym zastanawiała tylko po prostu zamówię bo tak to pewnie nigdy nie podejmę ostatecznej decyzji.
justyna952

Post2018-10-11, 14:43    Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
I jak sprawdza się to rozwiązanie? Również zastanawiam się nad jego zakupem.
swen

Post2018-10-13, 13:00    Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
jak wygląda montaż? łatwo czy ciężko?
MartynaW29

Post2018-10-22, 10:29    Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie będziecie mieli z tym większych problemów to mogę Wam zagwarantować, a jedyne co to dużo większe korzyści jeżeli mówimy o bezpieczeństwie i wygodzie cofania oraz parkowania tyłem. Jest to w głównej mierze system bezprzewodowy, także jak sama nazwa wskazuje nie trzeba będzie ciągnąć kabli Smile
Strona główna forum » Gadżety dla Pań » Zestaw parkowania do samodzielnego montażu - jaki wybrać?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!