Strona główna forum » Plotkary » Co potrzebne do magazynu?

Co potrzebne do magazynu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
nubarim11

Post2019-08-28, 12:23    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
Chciałbym prowadzić swój własny magayn i zastanawiam się co będzie mi najbardziej do tego celu potrzebne? Możecie mi coś podpowiedzieć?
Reklamy
barttonn44

Post2019-08-28, 13:38    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
Z tego co obserwuję u siebie na magazynie przez kika lat jego prowadzenia, to na pewno przydają się tutaj takie sprzęty jak wózki agv. jeśli nie wiesz gdzie je kupić to polecam Ci zajrzeć do oferty sklepu Lean-Cart. tam na pewno je znajdziesz
siliter56

Post2019-08-28, 14:56    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
All this is of course very interesting, but what if in fact?
Sylwia34

Post2019-10-25, 22:17    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
Wózki to nie wszystko, wiele zależy od profilu działalności. Myślę, że najwięcej trudności przysparza zorganizowanie magazynu przedsiębiorstwom działającym w branży spożywczej. Niemniej jednak są teraz firmy, które kompleksowo we wszystkim pomagają, np. KMC Services, na stronie https://kmc-services.com.pl/magazynowanie-towarow-spozywczych możecie zapoznać się z zakresem usług. Myślę, że wato skorzystać z takiego wsparcia w razie jakichkolwiek wątpliwości czy braku doświadczenia względem wyposażenia magazynu i zarządzania logistyką.
Kinder123

Post2019-11-04, 11:39    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
Wyposażenie magazynu jest niestety bardzo kosztowe. Należy pamiętać też o systemach logistycznych o wewnętrznym transporcie. Polecam zainteresować się ofertą firmy projekt logistycznyoni zajmują się już ponad 10 systemami intralogistyki. Dostarcza wam taki projekt logistyczny. To wam na pewno pomoże. Polecam.
toborek02

Post2019-11-18, 08:45    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej to go ubezpieczyć i zainstalować kamery!
barto776

Post2019-11-25, 22:45    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
Polecam transport paletowy ] ta firma pomoże ci w unowocześnieniu twojej firmy dzięki czemu będziesz mieć większe zyski. Zobacz na ich szeroką ofertę. Ja bym wybrała ich bo ta firma ma długie doświadczenie i dzięki temu mogą doradić co jest najważniejsze.
regał123

Post2019-11-28, 16:42    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
W każdym magazynie przydadzą się wózki metalowe na narzędzia i różne przydatne akcesoria. Polecam Wam meble warsztatowe z firmy Reg-Met. To bardzo solidne i wytrzymałe wózki i meble warsztatowe.
neverland

Post2020-03-04, 13:07    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
W magazynie z usług którego korzystamy, mianowicie Besto w Warszawie są różnej wielkości boxy do wynajęcia. Przechowuje tam meble i inne rzeczy z mieszkania.
https://besto-storage.com
swen

Post2020-04-26, 17:10    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
W magazynie generalnie potrzeba wiele rzeczy, żeby on prawidłowo funkcjonował. Oczywiście zatrudnienie ludzi często też jest konieczne, bo ktoś musi zająć się wysyłką zwłaszcza jeśli jest to chociażby sklep internetowy. To wszystko są naprawdę niemałe miesięczne koszty. Ja tutaj https://packfully.pl/magazyny-dla-internetowych-sklepow-z-odzieza/ znalazłem informacje, które bardzo mi się przydały. Faktycznie przy prowadzeniu sklepu internetowego w tej branży można spokojnie zlecić tą część firmie zewnętrznej. Dzięki temu o nic nie musimy się martwić i można skupić się na podstawowej działalności swojego biznesu a to jest teraz najważniejsze.
Mers

Post2020-04-30, 12:45    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
Warto również zainwestować w wentylację, zadba ona o właściwy obieg powietrza w każdym pomieszczeniu, na terenie całego obiektu. Wiadomo, że o takie rozwiązania trzeba dbać. Kiedy szukaliśmy ekipy do jej czyszczenia, trafiłem na ten artykuł: https://www.ekowyjazdy.pl/czyszczenie-wentylacji-w-wojewodztwie-wielkopolskim-do-kogo-sie-zglosic/ . Niestety firma, która zakładała wentylację zamknęła działalność, dlatego szukaliśmy kogoś nowego. Artykuł bardzo pomógł w wyborze ekipy, a kiedy przyszło do umówionej wizyty miałem już jakieś pojęcie na temat wentylacji i metod jej czyszczenia.
maszka

Post2020-07-29, 06:57    Co potrzebne do magazynu? Odpowiedz z cytatem
To wszystko zależy od tego co chcesz w tym magazynie mieć. Bo mój brat ma magazyn pełen różnych maszyn dzięki którym zarabia. Jednak okazało się, że maszyna która miała iść na sprzedaż ma popsutą przekładnię którą muszą naprawić. Więc poszukiwał firmy, w której może takie przekładnie zamówić. I tak też trafił na ofertę tej firmy https://kacperek.com.pl/ Tutaj znalazł dokładnie to czego poszukiwał i to w dobrych cenach
Strona główna forum » Plotkary » Co potrzebne do magazynu?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl