Strona główna forum » Dyskusje o samochodach » Dobry sklep motoryzacyjny w Wejherowie

Dobry sklep motoryzacyjny w Wejherowie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Josicka





Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 7

Post2020-07-07, 10:14    Dobry sklep motoryzacyjny w Wejherowie Odpowiedz z cytatem
Cześć, ostatnio zespuło mi się auto na terenie miasta Luzino. Na szczęścię tyle dobrze że w miarę blisko sklepu z częściami samochodowymi Auto-Lieder. Ogółem serdecznie polecam, okazało się że padł mi akumulator, ale Panowie z obsługi z chęcią pomogli i nawet donieśli ten akumulator do mojego samochodu jakieś 200 metrów Very Happy Naprawdę polecam sklep motoryzacyjny Luzino.
Reklamy
motona





Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 97

Post2020-08-10, 09:50    Dobry sklep motoryzacyjny w Wejherowie Odpowiedz z cytatem
Dobry sklep motoryzacyjny jest zawsze na wagę złota, ale jeśli masz czas i nie musisz mieć danej części na już, to zajrzyj tutaj https://2407.pl/opel-cars . Mają naprawdę niskie ceny i może się okazać, że to właśnie u nich dostaniesz to, czego potrzebujesz i to całkiem niedrogo. Mówię Ci, w wolnym czasie zerknij.
Strona główna forum » Dyskusje o samochodach » Dobry sklep motoryzacyjny w Wejherowie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!