Strona główna forum » Plotkary » Jakie oświetlenie do mieszkania?

Jakie oświetlenie do mieszkania?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
matemot5





Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 47

Post2018-07-03, 18:06    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Chciałabym zmienić w niedługim czasie oświetlenie u siebie w mieszkaniu i zastanawiam się jakie powinnam wybrać? Bardzo podobają mi sie lampy Azzardo, ale liczę tez na wasze propozycje. Jesli możecie mi coś podpowiedzieć, będę wam bardzo wdzięczna!
Reklamy
barto776





Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 288

Post2018-11-01, 22:36    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Polecam serdecznie stronę https://tuplex24.pl/tasma-led-tulight-300-led-3528-biala-ip65-zew-5m.html macie tutaj oświetlenie LED, materiały reklamowe czy tworzywa sztuczne. Oferują szeroki wybór tworzyw sztucznych w atrakcyjnej cenie, materiałów wykorzystywanych w przemyśle, budownictwie, produkcji reklam, np. foli i tkanin do zadruku, ramek itp., a także filamentów, czyli tworzyw nawijanych na szpulę drukarek 3D. Polecam serdecznie tą stronę.
magduska





Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 120

Post2018-11-14, 22:27    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Widzialam ostatnio w salonie agata ze mieli bardzo podobne lampy w promocji Smile moze zajrzyj sobie, bo teraz maja te wyprzedaze i naprawde sie oplaca.
gregorso





Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 1

Post2018-11-28, 11:48    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Najepsze i najtańsze oświetlenie LED znajdziesz w Domusie. Hurtownia elektryczna z gniazdkami, oświetleniem, okablowaniem i innymi urządzeniami elektrycznymi. Sprawdź!
malcha





Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 1

Post2018-11-29, 12:01    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Ja na Twoim miejscu zamontowałbym oprawy oświetleniowe. Bardzo ładnie wyglądają
rokiloka





Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 1

Post2019-09-16, 10:55    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
jeśli chodzi o elektrykę do mieszkania to polecam sobie poczytać ciekawy artykuł http://www.urzadzajmy.pl/czesci-i-artykuly-elektryczne/ Smile
żaróweczki





Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 5

Post2019-11-29, 13:58    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem fanką tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań. Dlatego w moim mieszkaniu znajdują się plafony klasyczne. Pasują do każdego stylu wnętrzarskiego i są ponadczasowe. Polecam Smile
rei





Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 93

Post2020-08-31, 11:03    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Mówią, że lepiej jak się na czymś nie znasz, to tego lepiej nie tykać. Dlatego ja postanowiłam, że wszelkie instalacje wykona dla mnie firma https://dolata-electric.pl/domowe-instalacje-elektryczne/ . Mają oni wiedzę, doświadczenie, sprzęt. Wszystkim zajmą się od A do Z. Czego wiec chcieć więcej?
Kazimierz332





Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 141

Post2021-10-25, 12:45    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
lampy wiszące designerskie zawsze o nich marzyłam. Dzięki tej stronie mogę zmienić swoje wnętrze i dzięki temu jest to super inwestycja, a żyrandol jest kryształowy. Na tej stronie jest ogromny wybór żyrandoli i super wyglądają wisząc i odbijając światło.
rei





Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 93

Post2022-12-21, 10:47    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Sporo jest teraz sklepów, a także ogromny jest wkoło wybór w poszczególnych produktach oświetleniowych. Ja teraz przeglądałam z polecenia oferty sklepu Elektro Mag i jestem pod wrażeniem, jakie cudeńka tam można znaleźć... Właśnie upatrzyły mi się lampy wiszące nad stołem i chyba jedną z nich sobie nawet kupię.
rei





Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 93

Post2022-12-21, 10:47    Jakie oświetlenie do mieszkania? Odpowiedz z cytatem
Sporo jest teraz sklepów, a także ogromny jest wkoło wybór w poszczególnych produktach oświetleniowych. Ja teraz przeglądałam z polecenia oferty sklepu Elektro Mag i jestem pod wrażeniem, jakie cudeńka tam można znaleźć... Właśnie upatrzyły mi się lampy wiszące nad stołem i chyba jedną z nich sobie nawet kupię.
Strona główna forum » Plotkary » Jakie oświetlenie do mieszkania?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!