Strona główna forum » Ogłoszenia, giełda » Magazyn

Magazyn

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
damian4787





Dołączył: 11 Sie 2019
Posty: 29

Post2021-01-27, 07:20    Magazyn Odpowiedz z cytatem
W każdym magazynie powinno być bardzo dużo paleciaków. Sam bardzo dobre paleciaki elektryczne kupiłem z firmy http://stakerpol.pl/uzywany-paleciak-elektryczny-podnoszacy/ .
Reklamy
Kinder123





Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 39

Post2021-02-01, 14:57    Magazyn Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o ogrzewanie magazynu to warto wybrać ogrzewanie gazowe poczytajcie o tym na stronie amerigas opinie
Kazimierz332





Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 141

Post2021-04-30, 09:41    Magazyn Odpowiedz z cytatem
Jeśli potzrebujesz specjalnych kosntrukcji stalowych do swojego budynku przemysłowego to myślę, ze możesz sprawdzić ofertę na stronie maszyny stolarskie ECI Do mojej firmy wykonali bardzo dobre balustrady oraz podesty stalowe. Jakość naprawdę jest dobra, a pracownicy dużo doradzą i są pomocni.
motona





Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 97

Post2021-05-10, 09:48    Magazyn Odpowiedz z cytatem
Na magazynie to wiele rzeczy jest koniecznych, ale wydaje mi się, że najlepiej będzie, jeśli w ogóle sprawdzimy różnego rodzaju rozwiązania, ale i hale do wynajęcia . Wiem, że to nie zawsze jest sensowne i nie zawsze możemy dobrze trafić, ale ogólnie wydaje mi się, że to lepsze, niż budowanie. Znacznie obniża się tak koszty.
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2021-08-27, 11:27    Magazyn Odpowiedz z cytatem
W magazynie dość sporo różnych maszyn na pewno nam się przyda. Bo jednak takie maszyny bardzo dużo pracy nam ułatwiają. I tak szperając w internecie znalazłam ofertę tej firmy https://mechanica.pl/ która to bardzo dobrze zna się na ,maszynach używanych w przemyśle. To właśnie u nich możemy liczyć na kompleksową obsługę. Poza tym u nich także możemy robić serwisy maszyn także wiemy, że mamy wszystko pod kontrolą.
rei





Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 93

Post2021-12-16, 11:54    Magazyn Odpowiedz z cytatem
Też właśnie tworzę projekt moich magazynów/ boksów do firmy. Zależy mi do rozdzielania i przechowywania u siebie węgla, miału oraz jeszcze żwiru, bo prowadzę firmę wielobranżową. Myślałam, aby wykorzystać do tego elki oporowe co sądzicie na ten temat? Czy ten materiał będzie odpowiedni?
Strona główna forum » Ogłoszenia, giełda » Magazyn
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!