Strona główna forum » Nasze pojazdy » Mój Edzio :D

Mój Edzio :D

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Hope


Toyota
Yaris

Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 36
Miasto: Kraków

Post2010-11-05, 12:17    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
tak tak Razz nazwałam auto Edzio xD

kupiłam go w zeszłym roku w komisie przy dealerze Toyoty tak że wszystko było posprawdzane (no oprócz akumulatora który przetrwał tylko pierwsze przymrozki a później padł i było duuuuużo zabawy Razz ale to opowiem jak ktoś będzie chciał )

Z '99 roku jest ale jak na razie (tfu tfu) sprawuje się bez zarzutu Smile
Mięśnie sobie wyrabiam bo bez wspomagania jest Wink ale już mam wprawę Smile

Tak oto moję jeździdełko wygląda (no nie dokładnie moje - to zdjęcie znalazłam w necie bo nie mogłam na kompie rzadnego znaleźć Sad ale dodam - mam nadzieję - niedługo Very Happy )



Reklamy
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2010-11-05, 12:43    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
Ten ma urzekajacy kolor ! Smile
Ale jazda bez wspomagania... podziwiam! Pamietam jak raz mi siadło wspomaganie na skrzyżowaniu, normalnie bałam się że zginę! Razz
Ale Yariski są fajne, mój tata kiedyś jechał taką do Rumunii i nie narzekał Wink
Hope


Toyota
Yaris

Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 36
Miasto: Kraków

Post2010-11-07, 16:49    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
hahaha dzięki Razz ja się już przyzwyczaiłam do braku wspomagania Wink teraz jak mam zimówki, łatwiej kierownica chodzi i tak jakoś dziwnie za łatwo sie nią kręci Wink
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2010-11-08, 14:23    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
Tak czy siak podziwiam Very Happy ale to też darmowe ćwiczenie ;D
Ja dla swojego też mam już imię Very Happy Ignacy Very Happy IgnaśVery Happy
Hope


Toyota
Yaris

Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 36
Miasto: Kraków

Post2010-11-08, 16:46    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
Też ładne ^___________^ ja mam dużo rzeczy które nazwałam Edzio Razz i żeby mnie było - to nie przez jakieś zmierzchy Wink ... tylko przez Edwarda Nożycorękiego xD
Evik_wawa





Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3776

Post2010-11-09, 09:20    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
@Hope, Edzio ma obłędny kolor Smile)). Swego czas też jeździłam yariską niebieściutką, fajne autko Smile.
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2010-11-11, 11:09    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
Fajne są takie kolory ;D przynajmniej znajomi łatwo wypatrzą na ulicach Wink
Hope


Toyota
Yaris

Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 36
Miasto: Kraków

Post2010-12-03, 11:39    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
KasiaKatarzyna napisał:
Fajne są takie kolory ;D przynajmniej znajomi łatwo wypatrzą na ulicach Wink


no racja Razz chociaż raz zgłupiałam bo zobaczyłam podobne (tyle ze 3-drzwiowe) na parkingu pod sklepem i się zaczęłam zastanawiać czy to nie mój a ktoś mi ...no wiesz Wink


a tu już mój - na wymianie opon Razz
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2010-12-04, 00:41    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
Edek widze ma swoisty fotopamiętnik Very Happy
motosarek





Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 292

Post2010-12-06, 10:33    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
edward ma naprawdę obłędny kolor! ;D prawie jak layout motookobiet Very Happy mógłby być samochodem modelowym stronki ;D
Astarte


Ford
Focus

Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 226
Miasto: Radom

Post2010-12-06, 14:36    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
Fajne autko. Mi ostatnio zaczęły podobać się takie odważne kolory aut. Widziałam pomarańczową Ibizę i się zakochałam Very Happy. Może kiedyś.
lejla





Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 389

Post2010-12-10, 11:55    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
Edzio wygląda fajnie bo ma metaliczny kolor ale jakby był matowy to juz nie wiem czy byłby równie fajny Smile
Matowe odważne kolory pasują do bardzo małej ilości aut
Hope


Toyota
Yaris

Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 36
Miasto: Kraków

Post2011-04-10, 14:48    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
motosarek napisał:
edward ma naprawdę obłędny kolor! ;D prawie jak layout motookobiet Very Happy mógłby być samochodem modelowym stronki ;D


hahaha faktycznie xD

Edzio miał ostatnio niefajny okres :<w>.<
"Ała" nr 2: zostałam zmuszona przez mamę do zaparkowania na jeszcze gorszym "parkingu" (inf: tomex - brama bliżej skrzyżowania na bieńczyckiej, ale parkowałyśmy nie na płatnym tylko na tym...polnym Wink ) , deszcz padał równo, tam mega dziury - ale sprytnie zakryte kałużami więc trudno było ocenić bdzie głębiej :/ i zaryłyśmy znowu :/
Tydzień temu (2.04) Edzio na wybojach nie wytrzymał Sad tzn. jechałam akurat z rodzicami na zakupy i słuszymy buczenie (dopiero po dobrych kilkunastu metrach zorientowaliśmy że to my Laughing ).
Dopiero w czwartek miałam chwilę, żeby do mechanika podjechać i okazało się że...pękła tura zaraz przy tłumiku >.< Ten mechanik akurat nie mógł mi nic pomóc ale polecił innego (auto-wydech koło czyżyńskiego). Więc mimo, że straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie mi się w piątek (po zajęciach + kilku średnio przespanych nocach) pojechałam do auto-wydechu.
Uzbrojona w cierpliwość, herbatę i 300zł weszłam do biura. I tamże właśnie miała miejśce zabawna (gdyby nie okoliczności) sytuacja Razz Bo okazało się że rury zespawać się nie da i trzeba wymienić 2 części...
Mechanik coś tam sprawdzał komputerku a ja w tym czasie mocno się zawiesiłam. Z tego stanu wyrwało mnie pytanie: "tysiąc?", wystraszyłam się, że tyle to będzie kosztować ( Shocked ) i pytam przerażona "co proszę?" na co pan lekko rozbawiony : "1000 pojemności?" XD dobrze, że pamiętałam ile ma xD koniec końców...Edzio chodzi już cichutko a i mój portfel odpoczywa Wink takie cuś wyniosło mnie 490zł :<

a niefajny okres ma gdyż...naprzeciwko mojego bloku remontują budynek w którym będzie szpital i cały czas kurzą na Edzia :< Wink



edit: a w ogóle to ostatnio się rozleniwiłam i nie chce mi się jeździć na uczelnię tramwajem tylko autem Wink już nawet pan z parkingu strzeżonego mnie rozpoznaje xD
niedawno odwiedzałam koleżanki, które mieszkają kilka ulic od mojej uczelni. Zaparkowałam na wspomnianym parkingu i poszłam. wchodzę na ulicę koleżanek i...stanęłam jak wryta zastanawiając się gdzie zaparkowałam - gdyż moim oczom ukazało się autko prawie identyczne jak edziu xD ale nie - to nie był on Wink
Evik_wawa





Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3776

Post2011-04-12, 09:16    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
@Hope Smile.
Co do tlumika Smile. To dobrze, ze tylko buczal i sie nie urwal Smile. Pare lat temu na skrzyzowaniu, na swiatlach, niedaleko domu moich rodzicow, ojcu urwal sie tlumik, i jakos tak niefortunnie, ze nie mogl ruszyc autem, bo sie "wbil" w jezdnie. Mi z kolei pare lat pozniej, w tym samym miejscu, poszla linka sprzegla Smile, i tez utknelam Smile. Omijam te swiatla szerokim lukiem ;D.
A swoja droga - Toyta ma drogi serwis....
Hope


Toyota
Yaris

Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 36
Miasto: Kraków

Post2011-04-12, 13:38    Mój Edzio :D Odpowiedz z cytatem
o rany! no to faktycznie felerne skrzyżowanie! Surprised Też bym je omijała Razz
Strona główna forum » Nasze pojazdy » Mój Edzio :D
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!