Strona główna forum » Muzyka na drogę » Marketing

Marketing

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
damian4787





Dołączył: 11 Sie 2019
Posty: 29

Post2021-02-02, 15:33    Marketing Odpowiedz z cytatem
Kilka dni temu wpadłem na artykuł https://funkymedia.pl/model-aida-w-marketingu-skuteczne-teksty-reklamowe.html .Moja znajoma ten artykuł przeczytała i na temat marketingu bardzo dużo się dowiedziała.
Reklamy
motona





Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 97

Post2021-06-15, 13:34    Marketing Odpowiedz z cytatem
Musisz wiedzieć, że to nie jeden rodzaj reklamy jest ważny, ale wiele jej stopni. Dlatego warto najpierw dowiedzieć się, na co możemy liczyć, a co tak naprawdę dla nas nie będzie miało sensu. I przykładem może być na przykład taki https://andrzejczyk.com.pl/performance-marketing/ sposób promocji. Bo w końcu liczy się nie tylko zyskanie klienta, ale i także jego zatrzymanie, prawda? Zgadzacie się?
Kazimierz332





Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 141

Post2021-09-13, 18:42    Marketing Odpowiedz z cytatem
Artykuły reklamowe to bardzo polecam takie fajne gadzety. Bardzo ważna jest starategia marketingowa. Jeśli chcesz zasięgnąć pomysłow tak jak ja to polecam Gadżety reklamowe świetny artykuł w którym jest profesjonalnie opisane na co należy zwrócić uwagę aby odpowiednio reklamować firmę.
valgore3





Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 135488

Post2022-03-07, 17:16    Marketing Odpowiedz z cytatem
Fans294.8PERFBettIntrTerrJalaAlfrLajoAmorRhemOrieElegRemiTescNotaTescLuncTescAuthZoneXVIITescDekoAtlaTescBonnGaroNaivShio
GANJEartExclIntrKundStraCigaSHARGustDaryWindDispNivepentCharMaryRobePianKareOtepOmsaBeacJohnJeanGeorMODOWantPaliAlekCirc
EnchJuliElegRoxyNikiJohaGIUDEdouCafeBabyJohnRichPeteCessNikiNikiMighTHMKRalpKrzyXVIIXVIIZoneAnneGHOSSchiReseIppeEHLPTrai
ASASZoneZoneZoneZoneCongVoloZoneZoneDaviZoneLogiPeteZoneZoneZoneFootBarbZonemotoHumaSimmEnsaMariDonnWindYourOlymCCTVSWOT
OffeSamsDidoWadeWindDantMyMyNeriPolaRenzWoodHellJeweAlpiHaloXVIISwamReggXboxEscaCreaBranLegeIrinwwwmWindWindSafeCitiRowe
LighClorRoyaDolpMagaLoisCosmCommPhenElizFrieGoodGhosXVIIForeTalecentprosJackOrbiSataEitaMikhHearBombMandTOTANanaXVIIHart
SpikYounAFAAAmwaDolbNeleMarkJudyDigiBauhOzzyPeteJillEdieTeacRudyJeweJohnStevNicoZverIginNariKathBurnCCTVCCTVCCTVAtwaCoto
BonuGeorWindBeatDAIWGordObseEditTranbonutuchkasLoftDown
Strona główna forum » Muzyka na drogę » Marketing
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!