Strona główna forum » Nasze pojazdy » opieka nad osobami starszymi

opieka nad osobami starszymi

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Patryk677





Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 1

Post2019-10-18, 09:58    opieka nad osobami starszymi Odpowiedz z cytatem
Witam, masz wyjazd w weekend i nie masz z kim zostawić starszej osoby? Polecam wejść na https://kameasenior.pl/ i zapoznać się z ich ofertą. Jestem pewny, że zainteresuje Was ich usługa opieki nad osobami starszymi.
Reklamy
anik12





Dołączył: 01 Lis 2018
Posty: 27

Post2019-10-21, 12:13    opieka nad osobami starszymi Odpowiedz z cytatem
Opieka nad starszymi osobami jest bardzo ważna. U nas dla mojej mamy na co dzień świetnie się sprawdza taka opaska dla seniora sos . Kiedy mama na przykład wychodzi do sklepu, na spacer to zawsze mogę na bieżąco sprawdzić gdzie jest.
neverland





Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 62

Post2019-11-18, 19:21    opieka nad osobami starszymi Odpowiedz z cytatem
Żadne domy seniora :/ Osoba starsza najlepiej czuje się we własnym domu w otoczeniu kochającej rodziny. Najlepiej więc zorganizować opiekę w domu. W Warszawie polecam opiekę z Agencji Służby Społecznej, która współpracuje z opieką społeczną.
konira





Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 44

Post2019-12-05, 21:25    opieka nad osobami starszymi Odpowiedz z cytatem
No tak, wiadomo że w domu z rodziną najlepiej , więc w miarę możliwości powinniśmy dążyć do tego, aby senior zamieszkał z nami. Trzeba wiadomo mieszkanie dostosować, aby było bezpiecznie i komfortowo. Nie raz będzie konieczne np. mycie głowy w łóżku czy wykonywanie innych czynności higienicznych, więc koniecznie trzeba zakupić pomocne akcesoria
neverland





Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 62

Post2020-03-03, 15:52    opieka nad osobami starszymi Odpowiedz z cytatem
Opiekunki doskonale radzą sobie z czynnościami higienicznymi przy osobie chorej. Jeżeli więc taka jest zatrudniona, to ona na pewno nam pokaże jak myć chorego w łóżku (z włosami włącznie).
swen





Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 26

Post2020-07-09, 11:51    opieka nad osobami starszymi Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, teraz można wynająć wykwalifikowaną opiekunkę dla starszej osoby, która doskonale poradzi sobie z opieką nad nią. W Polsce jeszcze tak nie ale na przykład w Niemczech takie osoby są poszukiwane i zapotrzebowanie na nie ciągle wzrasta. Sam interesowałem się tym tematem i na http://europraca.com.pl/jak-przygotowac-sie-do-pierwszego-dnia-pracy-jako-opiekunka/ znalazłem wiele interesujących mnie informacji.
Strona główna forum » Nasze pojazdy » opieka nad osobami starszymi
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!