Strona główna forum » Kobiece rozmowy o motoryzacji » Porównania modeli samochodów

Porównania modeli samochodów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
MiniMotomaniaczka

Post2020-03-16, 13:29    Porównania modeli samochodów Odpowiedz z cytatem
AniUbu, myślę, że GLE spokojnie pomieści całą rodzinę z bagażami. U mojej siostry rolę auta rodzinnego pełni Mercedes klasa B, a więc jednak sporo mniejszy model i też zazwyczaj nie narzekają. Najwyżej tylko z przewozem dłuższych przedmiotów jest problem.
Reklamy
kowalo

Post2020-03-27, 22:07    Porównania modeli samochodów Odpowiedz z cytatem
A używacie tam może czegoś takiego jak druciane zapinki do taśm? Tutaj macie podobny produkt https://www.toolco.pl/produkty/akcesoria-opakowaniowe/zapinki-do-tasm/zapinki-druciane/
raviveeramalla93

Post2020-05-03, 12:15    Kik Messenger pc login Odpowiedz z cytatem
Kik Messenger pc login

direct download links for each device is given...
kaludyczka

Post2020-05-18, 23:45    Porównania modeli samochodów Odpowiedz z cytatem
Ja to na markach i technologii to się nie znam zbytnio. Ale jeśli chodzi już o odpowiednią pielęgnację to jak najbardziej. Do swojego auta używam kosmetyków samochodowych https://showcarshine.pl/ które dają bardzo dobre efekty i da się ukryć wszelkie zarysowania czy jakieś inne niedoskonałości.
rei

Post2020-05-26, 10:02    Porównania modeli samochodów Odpowiedz z cytatem
A ja mam nieco inne pytanie dotyczące samochodów. Chodzi o to, że nie mogę znaleźć dobre wycieraczki do szyb do mojego auta. Cały czas trafiam na jakieś felerne, które po krótkim czasie się psują. Może polecicie mi firmę, która ma naprawdę dobrej jakości wycieraczki do samochodu?
Strona główna forum » Kobiece rozmowy o motoryzacji » Porównania modeli samochodów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl