Strona główna forum » Nasze pojazdy » Prelude :)

Prelude :)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Asik


Honda
Prelude

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19

Post2012-01-09, 23:23    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Witam dziewczyny Smile
Mam na imie Aska, samochody to cale moje zycie, juz od czasów przedszkolnych Wink
Kocham rajdy (RSMP, ale KJS tez nie wzgardze Wink )
Jak chodzi o upodobania - lubię samochody, które mają duszę, klasę, charakter, czymś muszą się wyróżniać. Nie pociągają mnie najnowsze Merce, ani żadne inne mega full wypas Lexusy, nie obrażając nikogo. Nie będę się podniecać golfem, chyba, że byłby to golf I Wink. BMW wezmę każde. Do skody nie wsiądę Razz. Francuzów nie uznaję. Alfy nigdy więcej już nie kupię. Tęsknie za czasami 'malucha' i brzydzę się wykonaniem tych wszystkich takich samych w prawie! każdej marce plastików, w nowych furach. Wink
Tyle o mnie, 90% z Was już odstraszyłam Very Happy,za co przepraszam, przejdźmy do ważniejszego Smile

Obecnie jeżdzę Hondą Prelude V gen. To była miłość od 1 wejrzenia Wink

Preluda jest z 98 roku, 2.0 litra, automat, ciemna zieleń z lekkim brokatem w słoneczku Wink

Pozdrawiam wszystkich Smile
Reklamy
Evik_wawa





Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 3776

Post2012-01-10, 10:51    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Cześć Asik Smile)).
Wow Wink, to naprawdę niezły wstęp i powitanie Smile. Podzielam Twoją niechęć do merców Smile, chociaż z kolei audi wezmę każde, a do francuzów mam sentyment Wink. Chociaż i tak bardziej kocham 2 niż 4 koła Smile.
A Prelude - cudna Smile, nie ma jak miłość od 1-go wejrzenia Smile.
mamcia


Audi
Allroad

Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 970
Miasto: Grudziądz

Post2012-01-10, 13:05    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o stronę wizualną to w Preludzie zdecydowanie bardziej podoba mi się tył.
Słyszałam ( nie wiem jak jest w praktyce) że ma szalenie niewygodne siedzenia. Asik jak się do tego odniesiesz?
Asik


Honda
Prelude

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19

Post2012-01-10, 21:36    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Jak chodzi o fotele w preludzie- ogólnie auto jest bardzo wygodne i nim sie po prostu 'płynie'. Natomiast siedzi się oczywiście 'na ziemi' i nie każdemu to pasuje. Jest to kwestia gustu- jednym lepiej sie siedzi wysoko, innym nisko. Siedzenia jak dla mnie osobiscie sa bardzo wygodne, natomiast na dluzsza trase, przyznaje szczerze- szału nie ma, plecy sie czuje. Smile
Anecia





Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 385

Post2012-01-11, 09:10    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Ja myślę, że taka jest cena sportowych aut Smile Coś za coś Smile
Asik


Honda
Prelude

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19

Post2012-01-11, 11:32    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Ona sie za to odwdziecza tym, ze sie nie psuje. Odpukać Smile
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2012-01-11, 14:51    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Widzę w podpisie, że miałaś do czynienia z Tigrą i Alfiną. Podziel się wrażeniami, zwłaszcza o tygrysa mi chodzi Wink
Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2012-01-11, 15:01    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Moi rodzice ponad 10 lat temu mieli tigre i pamiętam, że jak sie nie psuła to było ok, ale jak zaczeła działać nie tak jak trzeba to masakra. Co chwile do mechanika, co chwile coś zepsute. Nie kreci mnie to auto ani troche... Ale może Twoja była inna Smile Mniej felerna.
Asik


Honda
Prelude

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19

Post2012-01-11, 16:57    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
No więc odpowiadajac na pytanie dotyczace Tigry...
To był największy zawód w moim życiu Smile
Jak byłam małą dziewczynką i poraz 1 w życiu zobaczyłam na ulicy Tigrę, obiecałam sobie, ze kiedys bede ja miec Razz Mialam i sie przeliczylam. Dobra dziewczyny, sprawa wyglada tak- Tigra to teoretycznie corsa w innym opakowaniu. Moze tak jest, natomiast nie jak chodzi o jazde.Corsa jest wygodniejsza Razz Podkreslam, ze wszystko jest kwestia gustu, ale mnie sie tym autem jezdzilo tragicznie. i tu juz nie mozna mowic ze taka jest cena za sportowe auto. To auto moze tak wyglada, ale ze sportem to ono sie nie widzialo. Po pierwsze duzo pali (mialam wersje 1.4- spalanie okolo 10 litrow), jest sztywna, w sumie taka powinna byc, ale trzepie niesamowicie, przez to ze jest mała i krótka. Miejsca jest bardzo malo wiec do tylu nie zapakuje sie zabardzo nikogo, choc wiozlam 3 wielkich facetow, cala droge slyszalam narzekanie Smile Byc moze jest "cos" w tych Tigrach, ale biora olej strasznie, jak chyba wiekszosc Opli, gniją, no i mnie radosci z jazdy nie sprawiaja. Poza tym opel sie nie postaral bo Tigra ma troche wiejska tapicerke, no chyba ze ktos trafi na te brazowe skory, choć i one jakoś nie powalaja na kolana strasznie. Nie wiem czy szczesliwszym momentem dla mnie bylo jej kupienie, czy jej sprzedanie Very Happy Rada jest jedna- jak ktos chce kupic Tigre, niech sie dobrze zastanowi. Drogi sie trzyma spoko i napewno ma sporo plusów, ale tak jak mowie- ciezko sie wypowiadac bo kazdy oczekuje czego innego od samochodu. Kolezanka ma Tigre i jest zakochana, nie odda jej za nic, za to włozyla w nia juz drugie tyle ile jest warta... Milej wspominam Swifta 1.3. Smile
Asik


Honda
Prelude

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19

Post2012-01-11, 17:01    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
aaa zapomnialam. O alfe kolezanka tez pytala- nie chce rozmawiac na ten temat. wiecej stala zepsuta niz jezdzila. nie przesadzam. paliła 12 litrow, wiec porownujac tigre 1.4 i spalanie 10 a alfe 2.0 i spalanie 12, to spoko Wink Wink byla niewygodna, siedzialo sie jak na taborecie, no i jak juz sie cos naprawilo i pochodzila dzien, to nastepnego juz byla zepsuta w innym miejscu Very Happy ps. fajnie przyspieszała, wydając z siebie bardzo miły mruuuk Wink
Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2012-01-11, 21:42    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
No pamiętam jak na pewnej gorce nas wybiło to ledwo zawieszenie wytrzymało a auto zarylo o ziemie także przyczepność - SŁABA. Generalnie ople nie są "dobrymi" autami (biore pod uwage opinie nie tylko moją ale i znajomych) bez obraz jak ktos ma Smile
Asik


Honda
Prelude

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19

Post2012-01-11, 22:45    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Absolutnie nie wyrazilam sie o niej dobrze Smile w sumie...neutralnie. Chcialam w miare dyplomatycznie, co by nikogo nie urazic na wszelki wypadek Wink
Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2012-01-11, 23:03    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Haha ja tak samo, ale skoro grupa ludzi tak sądzi to coś w tym jest Smile
Asik


Honda
Prelude

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19

Post2012-01-12, 21:32    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
A teraz cos jeszcze o Preludzie.
Na takim kolorze felg jezdzi w zimie Smile Tzn tej 'zimy' (w Krk jej nie ma:) )
Kolor miał byc duzo jasniejszy, na zdjeciu tez wyglada jeszcze ciemniej niz w realu, wiec w ogole nie wyszlo tak jak chcialam, ale juz po przyslowiowych ptokach. Na wiosne kupilam juz inne buciki, narazie sa srebrne i mysle co dalej...
Wyrazcie sie co do tych, ale szczerze, ja sie nie obraze, tymbardziej, ze sama nie jestem zachwycona, a im wiecej szczerych opinii tym lepiej, bo bede wiedziec czy nastepne zostawic normalnie srebrne. Felgi mialy byc w kolorze emblematow, ale albo to moj blad, albo Pani ktora dobierala lakier w sklepie... Wink No nic. Paczta i wypowiadajta sie. Wink
Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2012-01-12, 23:29    Prelude :) Odpowiedz z cytatem
Wygląda spoko, ale chcialabym zobaczyc ją na srebrnych felach. Widać zadbana jest Twoja fura... Chcesz ją jeszcze troche stuningować?

Widziałam gdzies na necie taką prelude w stylu jdm mega !
Strona główna forum » Nasze pojazdy » Prelude :)
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!