Strona główna forum » Plotkary » Problem z żylakami

Problem z żylakami

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mczay





Dołączył: 31 Lip 2018
Posty: 74

Post2019-06-09, 21:27    Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Może tu mi kobiety doradzicie. Mam żylaki na podudziach, czy tylko operacja wchodzi w grę? nie boli mnie to ale żona mówi, że źle wygląda. I co jakiś czas chyba się nowe pojawiają.Do jakiego lekarza z tym iść?
Reklamy
Wika


Skoda
Yeti

Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 14
Miasto: Rzeszów

Post2019-06-18, 08:04    Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Do chirurga naczyniowego trzeba się udać. U mnie niestety jest to problem dziedziczny i mam żylaki od bardzo dawna. Kiedy zaczęły mi bardzo dokuczać lekarz zalecił operację. Dzisiaj czuję znaczną ulgę. Polecam ten szpital http://www.rzeszow.pro-familia.pl/oddzialy/chirurgia-ogolna/ gdybyś się zdecydował pójść do lekarza.
MotoMama





Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 84

Post2019-07-03, 11:41    Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Cześć! żylakami się u nas zajmują lekarze chirurdzy naczyniowi, poszukaj u siebie w mieście takiego specjalisty. Jeśli żylaki są duże to najlepiej to zoperować, samo nie przejdzie a objawy prędzej czy później się pojawią. Słuchaj może żony. Szczególnie jak się nowe pojawiają. Na już możesz na pewno zainwestować w uciskowe produkty, jak to podudzia to pończochy https://venoflex.pl/produkt/ponczochy-meskie-city-confort-coton/ te się sprawdzą na wiosnę. mają męski mankiet samonośny, nie będą się zsuwać. Spokojnie można prać w pralce.
Mers





Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 59

Post2019-07-14, 10:06    Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem, powinnaś udać się do specjalisty, który dokładnie zbada Twój problem i doradzi jakie kroki należy podjąć. Odkąd trafiłam na świetną stronę lekarzebezkolejki.pl, to przeważnie tam sprawdzam lekarzy i umawiam się na wizytę za pośrednictwem tejże strony. Lekarzy pogrupowano na specjalizacje, dlatego m.in. znajdziesz tam właśnie kompetentnych chirurgów naczyniowych. Lepiej od razu skontaktować się specjalistą, który zbada problem i zaproponuje metodę leczenia.
maszka





Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 161

Post2021-06-06, 10:54    Problem z żylakami Odpowiedz z cytatem
Problemy z żylakami ma coraz więcej osób. Ale to wynika z bardziej siedzącego trybu życia bądź też genetycznie takie problemy mogą wystąpić. Dlatego też przede wszystkim musimy udać się z tym problemem do lekarza. Ale i tak nie zapominajmy o profilaktyce przeciwżylakowej. Bo moja ciocia kupiła takie rajstopy przeciwżylakowe w Relaxsan Sklep dzięki czemu znacznie poprawia się krążenie krwi w nogach.
Strona główna forum » Plotkary » Problem z żylakami
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!