Strona główna forum » Plotkary » restauracja

restauracja

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Danniel12

Post2019-03-11, 20:46    restauracja Odpowiedz z cytatem
Powiedzcie mi która restauracja legnica jest warta uwagi? Szukam miejsca w którym jest naprawdę smacznie i można spokojnie porozmawiać? Będę naprawdę wdzięczny za pomoc.
Reklamy
rei

Post2020-04-28, 07:22    restauracja Odpowiedz z cytatem
Nie wiem- niestety.. Jak cię interesowała dobra restauracja szczecin to co innego... Bo ostatnio słyszałam od znajomych, że polecana jest Stara Komenda. Można aktualnie ze względu na pandemię zamówić jedzonko na wynos, ale to zawsze coś. Tym bardziej, że u nich naprawdę opłaca się dokonać zamówienia. Ich dania powalają aromatycznością, świeżością, dobrym smakiem. A ceny są niesamowicie niskie, jak na tak duże porcje.
Anita

Post2020-04-28, 12:37    restauracja Odpowiedz z cytatem
Obostrzenia są już tak poluzowane, żeby po restauracjach chodzić?

Post2020-07-14, 16:47    restauracja Odpowiedz z cytatem
Spotkanie biznesowe to bardzo ważny element mojej pracy. Dlatego z pełnym zaufaniem organizuje je w https://naskrajnej.pl/biznes-lunch/ . Polecam bardzo każdemu ponieważ wystrój jest bardzo ładny i profesjonalnie wygląda wnętrze. Jedzenie jest bardzo smaczne a zarazem wykwintne, zobaczcie sami na stronę internetową. Wspaniałe miejsce na biznes lunch.
maszka

Post2020-08-11, 12:10    restauracja Odpowiedz z cytatem
Szukasz oryginalnej i jedynej w swoim rodzaju restauracji? To Zdecydowanie znajdziesz taką w Warszawie na ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lok 2/5 Nasza restauracja to Little Barrel. Nasze menu skupia się na daniach kuchni tradycyjnej ale nie znaczy, że nudnej. Bo nasze dania są tak tworzone, że zostaniesz zaskoczony i to nie raz. Bo kopytka podajemy w sosie truflowym, czy kurkowym. Także dania niby znane ale w nowszych odsłonach
Kazimierz332

Post2021-08-20, 17:00    restauracja Odpowiedz z cytatem
Jestem bardzo zadowolona z dekoracji na ścianę jaką kupilam do dekoraji mojego salonu Artykuły do ogrodu dużą girlande z ogromnymi żarówkami, dają super klimat a dodatkowo traktuje je jako dodatkowe oswietlenie. Całkowicie odmieniło to mój salo jestem zadowolona z takiej zmiany. Polecam
maszka

Post2021-09-07, 13:39    restauracja Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Widzę, że nie tylko ja zastanawiam się nad tym gdzie można coś smacznego zjeść w Warszawie. Dlatego też podpytałam się znajomych i tak też między innymi dowiedziałam się o Restauracji Akademia. Jest to bardzo wyjątkowe miejsce w którym to tradycja bardzo ważna jest. Dlatego też dania kuchni regionalnej to coś wspaniałego i niebywałego. Także jest to idealne miejsce na rodzinne obiady.
Strona główna forum » Plotkary » restauracja
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl