Strona główna forum » Plotkary » Salon

Salon

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
MartinBic





Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 85

Post2019-11-04, 11:48    Salon Odpowiedz z cytatem
Gdzie kupujecie meble do salonu? Meble do salonu Kojarzycie ceneo? Maja bardzo szeroka oferte. Obczajcie koniecznie.
Reklamy
MotoMama





Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 84

Post2019-11-06, 21:49    Salon Odpowiedz z cytatem
Juz nie kupuje bo mam Very Happy Meblowalismy sie w wakacje od zera bo po przeprowadzce do wiekszego mieszkania Very Happy Wszystko kupione w sklepach meblowych blisko domu, dobrane pod wspolne gusta i mozliwosci finansowe. Jedyne co zmienilam to tkanine w kanapie bo sklepowa jakos mi nie pasowala. Teraz mamy z magic home i ta jest idealna. Miekka ładna i prosta w utrzymaniu czystosci Smile
Sylwia34





Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 80

Post2020-01-18, 13:24    Salon Odpowiedz z cytatem
Coraz częściej meble zamawiam przez Internet, ale nie porównuję cen, bo trafiłam na sklep, gdzie zawsze są bardzo przystępne, a asortyment meblowy porządny i ładny. Ostatni mój zakup to stolik kawowy do salonu, który znalazłam wśród propozycji https://sklep.akord.net.pl/34-lawy-i-stoliki-kawowe . Nowoczesny, elegancki, w kolorze jasnego dębu. Zapłaciłam za niego niecałe 100 zł. Trudno uwierzyć może, ale wystarczy sprawdzić.
Kazimierz332





Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 141

Post2021-09-24, 14:23    Salon Odpowiedz z cytatem
Nowoczesne fotel gabinetowe jak również eleganckie fotelu znajdziesz na super stronie sklepu [nowoczesne fotele biurowe Są to konkurencyjne fotelu dla osób które lubią mieć wygodę połączoną z dobrym wyglądem. Blaty są wykonane zz płyty trzywarstwowej spełniającej wszelkie wymogi i mająca mnóstwo certyfikatów jakości. Polecam
Strona główna forum » Plotkary » Salon
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!