Strona główna forum » Plotkary » URODA

URODA

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Autor Wiadomość
julia

Post2013-08-06, 09:47    URODA Odpowiedz z cytatem
Najczęściej kopiowane fryzury na świecie... hmmm no jennifer to zawsze włosów zazdrościłam ale Blake?

A co do Przybylskiej za 400 tysięcy to chyba też dałabym sobie włosy pofarbować Very Happy Z drugiej strony na zdjęciach "paparazzi" wygląda zdecydowanie korzystniej! W kitku i bez makijażu Wink

Reklamy
KasiaKatarzyna

Miasto: Gdańsk

Post2013-08-11, 16:13    URODA Odpowiedz z cytatem
Z całego grona chyba tylko Miranda nie ma doczepianych pasm Smile Zawsze mi sie podobały bo są mega mega naturalne, jennifer zresztą też ale niestety blond nijak mi nie pasuje.

A to urodowe grzeszki przeciwko ludzkości w wykonaniu gwiazd Smile
Bronzer/samoopalacz + znikające brwi Very Happy

Czerwona szminka bez konturówki? Nie za bardzo

I znowu ten bronzer Very Happy

Co za jasno to nie zdrowo ! Smile

TAPIR NADCHODZI

i TA SZMINKA

PODKŁAD A RESZTA CIAŁA?
KasiaKatarzyna

Post2013-08-12, 08:04    URODA Odpowiedz z cytatem
Zawsze mi się wydawało, że złote/platynowe wysadzane diamentami "szczęki" do domena amerykańskich raperów, którzy wyszli z biedy i kupowali co popadnie byleby się świeciło i pokazywało "mam kase i nie zawaham się jej użyć" no ale Madonna?
KasiaKatarzyna

Post2013-08-12, 08:06    URODA Odpowiedz z cytatem
Kate Moss - imprezowy styl życia odciska swoje piętno... Bo ileż można pić i ćpać bez efektów na ciele??
A może z drugiej strony, latka lecą to i metabolizm zwalnia i dopiero teraz ma "normalną" figurę?

motosarek

Post2013-08-14, 09:26    URODA Odpowiedz z cytatem
Piękne podsumowanie!
Cytat:
Dla premiery jakiegoś kremu wkładają wyrafinowane suknie, godzinami się czeszą i malują. Są wiecznie młode i supersexy – mówi w rozmowie z Galą. Jeszcze tylko te usta w dziubek (zwane karpikiem lub glonojadem, bo za bardzo nadmuchane przez chirurgów plastycznych), dekolt po pas i już mamy sexy babcie. Makabra! Zastanawiam się, czy dla darmowego słoiczka kremu warto robić z siebie idiotkę.

Nie podoba mi się tylko to, że wszystkie kobiety mają jednego lekarza, który botoksuje je podobnie. Negatywnie odbija się również to, że kobiety nie zatrzymują się na pewnym etapie, kiedy botoksowanie jeszcze poprawia urodę. Ona przekraczają barierę, po przejściu której wyglądają jak glonojad przesuwający się po ścianie akwarium, z dużymi ustami i wielkimi polikami.
KasiaKatarzyna

Post2013-08-16, 11:29    URODA Odpowiedz z cytatem
Nowy pomysł marki benefit!
Na lotniskach w USA stoją takie oto stare autobusy

Ma to ułatwić kobietom podróż. Nie trzeba "rozwalać" całej walizki w poszukiwaniu błyszczyka wystarczy podejść do automatu.
Wszystko pięknie tylko pytanie co z cenami?
KasiaKatarzyna

Post2013-09-14, 11:07    URODA Odpowiedz z cytatem
Chyba dziś będę próbowała Very Happy Bo na jesień zimę zawsze mi cera jaśnieje ( no bardzo dziwne Very Happy ) To i włos jaśniejszy by się przydał. Co sądzicie o tym pomyśle?

Cytat:
Kąpiel rozjaśniająca, jest to mało inwazyjny zabieg, dzięki, któremu możemy nasze włosy delikatnie rozjaśnić (od tonu do 3). Polecany dla wszystkim, brunetką, które marzą o jasnych włosach oraz blondynką nieusatysfakcjonowanym odcieniem (żółtawy czy rudawy Wink)

Na czym polega? Nic prostszego! Kupujemy rozjaśniacz w sklepie, ja wybrałam ten z Joanny do pasemek ponieważ, ma on 12% wodę (inne po 9%), całą zawartość mieszamy w misce, następnie, gdy rozjaśniacz nabierze jednolitej masy, dodajemy do mikstury szampon do włosów (mniej więcej tyle ile zużywamy do normalnej kąpieli) oraz odżywkę (i tu podobanie jak szampon). Wszystko razem mieszamy do uzyskania jednolitej masy. I gotowe!
P.S. Ja swoją miksturę wzbogaciłam o maskę keratynową z firmy Bingo Spa oraz o kilka kropli olejku arganowego Wink

Przyszedł czas na aplikacje, wygląda ona następująco:

- moczymy włosy, nie powinny być świeżo umyte,
- naszą miksturę nakładamy na włosy cały czas masując (ruchy jak przy myciu włosów) powinna nam się ładnie pienić,
- „kąpiel rozjaśniająca” powinna trwać max do 30 minut,
- cały czas masując spoglądamy w lusterko, czy przypadkiem nie rozjaśnia się nam za mocno Wink

Efekty mojej kąpieli rozjaśniającej:

Najważniejsze w całej tej zabawie jest to, że nie niszczy włosów! Ja swoje włosy masowałam zaledwie 12 minut, i efekt miałam taki o jakim zawsze marzyłam, złocisty jasny brąz! Zabieg wykonywałam 2 tygodnie temu, do dziś moje włosy są w takim stanie w jakim były Wink
Jak na razie jestem po jednym pełnym zabiegu, kamień z serca mi spadł, że nie musiałam iść do fryzjera, aby rozjaśnić tak mocno ciemne włosy. Jest to moja metoda numer jeden!
jatoja

Post2013-09-15, 08:57    URODA Odpowiedz z cytatem
Kąpiel rozjaśniająca - czego to ludzie nie wymyślą Very Happy Ale brzmi to jakoś tak lepiej, wydaje mi się że włosy nie są chyba po tym mega przesuszone.

A od siebie serdecznie polecam serię.
używam już drugi tydzień. jest super zwłaszcza serum

garnier.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  77.21 KB
 Odsłon:  704 raz(y)

garnier.jpg

KasiaKatarzyna

Post2013-10-01, 16:40    URODA Odpowiedz z cytatem
Też używam serum, ale jeszcze nie mam o nim zdania, zdecydowanie za krótko go używam Smile

Nie wiem czy wiecie, pewnie nie wiecie bo i ja nie wiedziałam a raczej nie spodziewałam się rankingów na...najpiękniejsze brwi wszech czasów... no ale takowy powstał Smile

1 -Audrey Hepburn

2 - Elizabeth Taylor

3 - Cara Delevingne

4 - Camilla Belle

5- Lily Colins
porczyk

Post2013-10-16, 18:33    URODA Odpowiedz z cytatem
haute couture na paznokciach. Czyli współpraca firmy modowej i kosmetycznej. Naklejki na paznokcie 3D - piękne koronki, delikatne kamyczki i zdobienia. Do wyboru sześć wzorów o wdzięcznych nazwach:
*Crown Jewels
*Evening Garnet,
*Gilded Mosaic,
*Jeweled Noir
*Royal Burgundy
*Silk Rosette

Evik_wawa

Post2013-10-17, 13:43    URODA Odpowiedz z cytatem
KasiaKatarzyna napisał:

Nie wiem czy wiecie, pewnie nie wiecie bo i ja nie wiedziałam a raczej nie spodziewałam się rankingów na...najpiękniejsze brwi wszech czasów... no ale takowy powstał Smile

Smile moje nie miałyby szans Smile, ale nabyłam serum i smaruję, może za jakiś czas przy nosie się zagęszczą, bo póki co - rzadziochy Smile
Ty byś Kasia mogła stanąć do walki Wink
Evik_wawa

Post2013-10-17, 13:45    URODA Odpowiedz z cytatem
KasiaKatarzyna napisał:
Kate Moss - imprezowy styl życia odciska swoje piętno... Bo ileż można pić i ćpać bez efektów na ciele??
A może z drugiej strony, latka lecą to i metabolizm zwalnia i dopiero teraz ma "normalną" figurę?

Ale jaki ona ma okropny tyłek. Że przybrała na wadze to spoko, bo faktycznie wygląda "normalnie", ale skóra to jej wisi, zero napięcia, jakby w życiu przysiadu nawet jednego nie zrobiła.
boncia

Post2013-10-17, 15:50    URODA Odpowiedz z cytatem
Kate wygląda faktycznie "normalnie" jak spora część naszego kraju, ale ciało nietknięte przysiadem Wink

Cóż nie każdemu się chce...
KasiaKatarzyna

Post2013-10-19, 15:21    URODA Odpowiedz z cytatem
boncia napisał:
Kate wygląda faktycznie "normalnie" jak spora część naszego kraju, ale ciało nietknięte przysiadem Wink

Cóż nie każdemu się chce...

Ona ma już tyle kasy, że jej się nie musi chcieć...chociaż z drugiej strony dla samej siebie Wink)

Jako że mamy różowy miesiąc to różowa kolekcja Estee Lauder, której część zysku idzie na cele charytatywne

gosiaczek8

Post2013-11-07, 17:50    URODA Odpowiedz z cytatem
Kate i jej siwe włosy. Na wyspach już afera że mały książe nie daje mamie nawet włosów pofarbować. To Ci dopiero problem narodowy!

Apropo włosów ostatnio spore zamieszanie wywołała Pamela kiedy obcięła się bardzo krótko. Jak dla mnie STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ.
Wygląda absolutni bosko! Seksownie, świeżo!

Strona główna forum » Plotkary » URODA
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl