Strona główna forum » Plotkary » W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem?

W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
matemot5





Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 47

Post2018-07-10, 22:34    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny mam do was ważne pytanie. Może któraś z was poleci mi jakiś sprawdzony serwis, w którym będę mogła sprawdzić dokładnie samochód przed zakupem? Jeśli tak to dajcie namiary w temacie Smile
Reklamy
Marta343





Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 25

Post2018-07-13, 16:14    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
No jeżeli nie masz nikogo znajomego z mechaników to lepiej już zaufać fachowcom którzy zajmują się tym na co dzień. Ja jak już znalazłam wymarzone Audi A4 to zgłosiłam się do https://www.autotesto.pl/o-nas/ u których wybrałam pełny pakiet i auto sprawdzili mi pod każdym względem technicznym i to w przeciągu jednego dnia. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem droższego auta to moim zdaniem warto wydać trochę więcej i dokładnie go sprawdzić niż później żałować i ponosić duże koszta za kolejne naprawy. A tak miałam raport co jest nie tak i czy warto jest rozważyć jego zakup. Mam nadzieję, że Twój będzie w świetnym stanie, pozdrawiam Smile

Ostatnio zmieniony przez Marta343 dnia 2018-07-22, 22:35, w całości zmieniany 1 raz
aisza





Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 36

Post2018-07-14, 21:54    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
hejka Wink
Zdecydowanie najlepiej udać się do fachowca, który od A do Z sprawdzi autko. Mój kolega ostatnio trafił do znakomitego serwisu http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/. Obsługa profesjonalna, idealne podejście do klienta. Sądzę, że tylko profesjonalny serwis jest w stanie perfekcyjnie sprawdzić auto.
Ela98





Dołączył: 15 Lip 2018
Posty: 24

Post2018-07-17, 09:07    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z dziewczynami, aby najlepiej stawiać właśnie na osobach specjalizujących się w tym zakresie bo one już wiedzą gdzie najczęściej są ukrywane problemy techniczne i szybko je znajdą. Ja kiedyś tak się przejechałam ze znajomym męża ponieważ powiedział że jest raczej wszystko ok. A był problem z chłodnicą, sprzęgłem i jeszcze biegiem wstecznym... także oby u Ciebie znaleźli wszystko. A czy samochód który planujesz kupić jest na miejscu w twoim mieście, czy gdzieś dalej w kraju?
JacekM





Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 4

Post2018-07-19, 07:58    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
Ja również jak jestem zainteresowany samochodem, który znajduje się w dużej odległości ode mnie to korzystam właśnie z usług specjalistów Autotesto, ponieważ przeprowadzają oględziny samodzielnie i dopiero po ich wykonaniu mam raport potwierdzający stan auta. Świetna opcja, która jest warta swojej ceny Smile
Jona





Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 5

Post2018-07-22, 16:12    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
Mam dobre doświadczenie z https://www.autotesto.pl więc nie mam innego wyjścia jak tylko ich polecić. Jeżeli chcemy wydać już dużą sumę na zakup samochodu to później nie mam zamiaru martwić się o koszty kolejnych napraw dlatego wybieram najszerszy pakiet gdzie samochód jest idealnie sprawdzony i na koniec w raporcie mogę sobie sprawdzić co będzie do zrobienia oraz negocjować cenę ze sprzedawcą.
Fiona27





Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 7

Post2018-07-22, 21:12    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
No tak oszczędzanie na sprawdzeniu samochodu, którym mamy jeździć kilka ładnych lat i nie obawiać się o drogie naprawy powinien być dobrze sprawdzony. Ja dopiero 3 miesiące temu otrzymałam prawo jazdy i powoli będę szykowała się do zakupu swojego niedużego autka, ale przed na pewno będę pamiętała również Wasze porady Smile
ewa336





Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 26

Post2018-09-28, 09:41    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
Owszem: fastserv Smile bardzo dobry serwis samochodowy, świetni fachowcy którzy chętnie pomogą Wink
magduska





Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 120

Post2018-10-22, 09:47    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
Ja kupowałam nowe auto, w salonie w Częstochowie https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ więc nie musiałam nic sprawdzać. Wolę nowe auto bo czuje się w nim pewniej i mogę dostosować przy konfiguracji wszystko pod swoje wymagania i potrzeby
masajka89





Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 7

Post2018-10-30, 18:52    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
a no potem kłopoty sa...ja tam auto kupiłam u nas w Warszawskim Bawaria Motors Mini i u nich też auto serwisuje Spoko salon, konkretni mechanicy. A auta pewne, nawet jak w moim przypadku używane kupiłam
Mers





Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 59

Post2018-11-16, 11:17    W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem? Odpowiedz z cytatem
Mój wujek jest mechanikiem więc ostatnio jak kupowałam auto do pojechałam do niego sprawdzić czy wszystko się zgadza. Wujek wykorzystał mierniki lakieru aby sprawdzić czy auto faktycznie nie miało wypadków. Ogólnie polecam posiadać takie urządzenie jeżeli kupujecie auto w komisie i nie możecie podjechać do warsztatu samochodowego. Ja kupowałam auto od znajomego-znajomego więc miałam taką możliwość.
Strona główna forum » Plotkary » W jakim serwisie sprawdzić samochód przez kupnem?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!