Strona główna forum » F1, Rajdy » Zapowiedź Rajdów

Zapowiedź Rajdów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Ameliaa


Honda
Accord

Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 606
Miasto: Kartuzy

Post2010-10-28, 10:52    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
Za wiele tego typu wydarzeń w Polsce nie mamy ale jeśli już są warto o nich informowac Wink
na stronce PZM pojawiła się już informacja odnośnie Barbórki
Cytat:
48. Rajd Barbórka
08.10.2010

4 grudnia - jak co roku – zapraszamy do stolicy entuzjastów sportu samochodowego. 48. Rajd Barbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów zakończy jubileusz obchodów 100-lecia Automobilklubu Polski. W zawodach tradycyjnie uczestniczyć będą wszyscy najlepsi polscy kierowcy.

Rajd składać się będzie jak zwykle z siedmiu odcinków specjalnych – trzydzieści najlepszych załóg na sześciu rozgrywanych w dzień OS-ach przystąpi późnym popołudniem do rywalizacji na kultowej próbie na ulicy Karowej. W stosunku do lat poprzednich zmianie ulegnie lokalizacja jednego z odcinków – OS Cytadela zostanie zastąpiony OS-em na torze na Żeraniu. Pozostałe dwie próby (OS Żerań i OS Bemowo) pozostają bez zmian.

Dyrektor rajdu, Zdzisław Siwiński obiecuje niespodziankę: tak jak w 2008 i 2009 roku kibice w Warszawie obejrzeć będą mogli w akcji zagranicznych mistrzów kierownicy. O szczegółach poinformujemy wkrótce!

Tymczasem zapraszamy wszystkich zawodników do uczestnictwa w 48. Rajdzie Barbórka, a miłośników sportu samochodowego do śledzenia rywalizacji. Emocji nie zabraknie!
Reklamy
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2011-05-16, 10:04    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
Super Oes w Słomczynie - nowa edycja Pucharu Toru Słomczyn

W maju rusza nowa edycja rajdowego sprintu o nazwie Puchar Toru Słomczyn. Impreza kierowana jest zarówno do kierowców amatorów, aby spróbowali rajdowego rzemiosła w uproszczonej formie, oraz do zawodników licencjonowanych pragnących potrenować lub przetestować swoje maszyny. Pierwsza runda odbędzie się 21 maja w sobotę.
Trasa wytyczona będzie na trzech próbach o nawierzchni mieszanej i w pełni szutrowej. Próby zlokalizowane będą na terenie prywatnym organizatora, w bardzo małych odstępach co oszczędza czas na dojazdy. Nie ma też potrzeby krążenia po między próbami i nabijania kilometrów po ulicach. Dzięki temu można wystartować pojazdem który posiada tylko książeczkę sportową jak np. pojazdy do Rallycrossu czy Junior Buggy. Na czas Pucharu Toru Słomczyn zostanie udostępniony park maszyn na potrzeby uczestników oraz ich serwisów.
Do startu w PTS nie jest wymagany pilot. Próby wytyczone będą w naturalnym terenie z ograniczoną ilością słupków. Każdą próbę trzeba będzie pokonać trzy razy, w dowolnie wybranej kolejności co zapobiegnie długim kolejkom przed startem.
Od 11 maja można wysyłać zgłoszenia. Pierwszy termin zgłoszeń mija 18 maja. Po tym czasie nadal będzie można zgłosić swój udział, ale dopiero w dniu zawodów przed BK w Słomczynie.

pts5a.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  152.22 KB
 Odsłon:  1682 raz(y)

pts5a.jpg

pts5b.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  88.92 KB
 Odsłon:  1818 raz(y)

pts5b.jpg

Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2011-11-06, 22:18    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny ja zachecam do brania udziału w rundach driftingowych! N-gine w tym roku robil szał. Polecam!
karloszka





Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 18

Post2011-11-19, 17:13    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
A niedługo Barbórka... Smile
Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2011-11-19, 23:42    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
A barborka to nie 18-19 ?
KasiaKatarzyna





Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 4242
Miasto: Gdańsk

Post2011-11-20, 11:12    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
Barbórka Cieszyńska fakt 18-19 listopada.
a 49 Barbórka barbórka 3 grudnia Very Happy
narobili tych barbórek Twisted Evil

cieszyńska.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  139.95 KB
 Odsłon:  1600 raz(y)

cieszyńska.jpg

barborka49.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  145.59 KB
 Odsłon:  1618 raz(y)

barborka49.jpg

Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2011-11-20, 18:05    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
No własnie ostatnio rozmawiałam ze znajomymi, i zdziwienie ze nawymyslali tych barborek , rajdów. Jeden konkretny by wystarczył Razz Chociaz ja tam wole drifty, co niedziele treningi na dolnym slasku jak cos to na pv wiecej inf Smile
VervaRacing





Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 476
Miasto: Bielsko-Biała

Post2011-11-21, 12:13    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
gdzie konkretnie na śląsku?Very Happy
Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2011-11-21, 15:12    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
Ostatnio w niedziele kolejny raz byly w okolicach olesnicy ( na lotnisku) , czesto na rakietowej we wrocku są. Trzeba dokladnie na stronkach sledzic bo teraz naprawde w każdy weekend cos bylo Smile
karloszka





Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 18

Post2011-11-26, 13:03    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
Salome napisał:
No własnie ostatnio rozmawiałam ze znajomymi, i zdziwienie ze nawymyslali tych barborek , rajdów. Jeden konkretny by wystarczył Razz Chociaz ja tam wole drifty, co niedziele treningi na dolnym slasku jak cos to na pv wiecej inf Smile


"Barbórka" to takie święto od św.Barbary... ale w sumie to nie znam genezy cieszyśkiej barbórki.


Oglądajcie koniecznie w sobotę ~20:00, będzie tyle super aut! 7 Wurców i piękne starocie Smile
Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2011-11-26, 13:55    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
Nie musiałaś sie fatygować karloszko i tłumaczyć, ze barborka to swięto od sw. barbary bo wszyscy to wiedzą .
SoRichSoPretty





Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 717

Post2011-11-26, 17:20    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
no tak jeszcze się pociśnieniujcie o pierdołę Wink
Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2011-11-26, 17:39    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
Ja jestem spokojna, ale jeżeli ktoś sie przyczepia po raz kolejny o pierdoły to mnie nosi-.- paranoja
karloszka





Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 18

Post2011-11-27, 00:29    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
napisałam co to barbórka bo biorąc pod uwagę wiedzę że to święto górnicze, wiemy też że jest ono w grudniu (na początku) i stąd możemy nie wiedzieć kto wymyślił barbórkę cieszyńską, jak to określiłaś "nawymyślali barbórek", przynajmniej ja nie wiem co ma listopad do barbórki.
Salome


Suzuki Vitara jlx, Chrysler Pacifica, Infiniti ex


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 618

Post2011-11-27, 11:27    Zapowiedź Rajdów Odpowiedz z cytatem
Nie no ok. Nawymyslali barborek- tak napisałam bo też mi nie gra ta cieszyńska w listopadzie i nie wiem po co dwie na dobrą sprawe. Mogli to nazwać po prostu rajd cieszynski z resztą...

Dobra nie ważne. Niech sobie i 10 takich robią, skoro są chetni to bardzo dobrze Smile
Strona główna forum » F1, Rajdy » Zapowiedź Rajdów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!